loading
Biogardis
Ялинa Карел rectangle
Вибір покупця
119 грн
Ялина звичайна Літл Джем rectangle
Новинка
119 грн
Ялина колюча rectangle
Вибір покупця
119 грн
Ялина Коніка rectangle
Вибір покупця
119 грн
rectangle

Ялина відноситься до вічнозелених високорослих хвойних дерев. На сьогодні відомо безліч сортів ялини як високорослих так і низькорослих. Ялину можна зустріти у всіх лісах нашої країни, а також все більше садівників хочуть любуватись нею на своїх присадибних ділянках. За свої декоративні якості, які не втрачає навіть взимку, ялина цінується не лише садівниками, а й ландшафтними дизайнерами.

Догляд і вирощування ялин нескладний. Найважче, мабуть, буде посадити молодий саджанець. Щоб молодий саджанець ялини добре прижився у Вашому саду потрібно дотримуватись декількох правил посадки ялини.

Для посадки саджанців ялини є два сприятливі періоди — кінець квітня або кінець серпня. Саме в цей час коренева система ялини інтенсивно розвивається і росте, тому саджанці приживаються краще. Також потрібно правильно обрати місце посадки. Якщо ялина низькоросла то садити її можна недалеко від будинку. Слід звернути увагу, що ялина має поверхневу кореневу систему, тому може заважати іншим рослинам. Краще висаджувати ялину за межами ділянки, але якщо Ви все-таки вирішили посадити ялину на ділянці, то щороку потрібно буде обрізати.

Яму, для посадки готують заздалегіть, розміром 40*60 см і глибиною 50-70 см. Також заготовують ґрунтосуміш, змішуючи родючий ґрунт з перегноєм і торфом. Опісля посадки рослину добре поливають, а землю довкола мульчують шаром торфу або компостом.

Дорослі ялини полюбляють сонце, але молодим, щойно висадженим ялинкам потрібен затінок. Висаджують ялини поодиноко або у групових посадках, дотримуючись відстані між ними 2-3 м.