loading
Biogardis
rectangle

Ягідні кущі на приватній ділянці – це просто спасіння в будь-яку пору року. Вони дають багатий урожай, а їх плоди - невичерпне джерело вітамінів.

«Biogardis» – компанія, яка має багаторічний досвід вирощування й транспортування рослин, тому в нас завжди в наявності ягідні кущі різних видів, продаж яких ми здійснюємо як гуртом, так і в роздріб.

Особливості вибору саджанців плодово-ягідних кущів

Хто ж не любить у спекотний день посмакувати ягідкою із приємною кислинкою та вітамінним смузі з плодів ягідних кущів? Вирощені самотужки, від маленьких саджанців до великих кущів, гілки яких тяжіють під важкими ягодами різних сортів – чи це не гордість кожного садівника? Але не тільки в теплі часи ми можемо отримати всю користь від цього продукту: тільки уявіть, скільки різновидів варення можна приготувати на зимовий період, експериментуючи з різним поєднанням плодів. А вибір дійсно непростий, адже каталог сортів ягідних кущів, запропонований до уваги на сайті «Biogardis», містить 14 видів ягідних кущів, а кожен із них – по декілька підвидів рослин, які відрізняються смаковими якостями, часом плодоносіння, розміром та зовнішнім виглядом ягід.

Кожна категорія товарів має фотографію, де зображено реальні плоди саджанців плодово-ягідних кущів. Таким чином, Ви можете уявити вигляд кущів на вашій ділянці, шкода лише, що не має можливості перед покупкою спробувати ягоди. 

Поживні якості ягід

Про доцільність плодово-ягідних кущів на ділянці ми поговорили, а тепер варто зупинитися на основних якостях плодів. Знаючи сферу впливу ягід на організм, Вам буде легше зробити вибір і купити саме ті саджанці, які не тільки смакуватимуть найкраще, а й допомагатимуть підтримати здоров’я.

Загалом про користь відомих нам малини, ожини й смородини ми знаємо з власного досвіду: це чудовий лікувальний засіб, який піднімає на ноги після захворювання, маючи великий вміст вітаміну С. Вони допоможуть знизити жар і виведуть зайву рідину з організму. Плодово-ягідні кущі калини й журавлини є незамінними помічниками при захворюваннях серцево-судинної системи, адже вони покращують роботу серця й зміцнюють стінки судин.

Інтернет-магазин «Biogardis» радо запропонує Вам не тільки описані вище типові види ягідних кущів, а й незвичні для нашого регіону рослини, які вже стали улюбленими. До них належать, наприклад, саджанці ягід годжі, які відомі омолоджуючими властивостями. Екзотичною до недавнього часу вважалася актинидія, або міні-ківі, аж поки ми не почали вирощувати її у своїх садах і городах. Саджанці плодово-ягідних кущів актинидії чудово приживаються в нашому кліматі й дають хороший урожай. 1-2 плоди міні-ківі в день насичують нас добовою нормою вітаміну С, що дуже важливо в період підвищеної захворюваності.

Таким чином, обираючи саджанці плодово-ягідних кущів в магазині «Biogardis», Ви маєте можливість підбирати їх склад з точки зору власного здоров’я. Замовити у нас саджанці будь-якої із перерахованих вище рослин з доставкою по Україні Ви можете дуже легко: для цього можна залишити заявку на сайті або зателефонувати менеджерові інтернет-магазину. Неважливо де Ви мешкаєте, наш інтернет-магазин, доставить замовлений товар швидко й Ви отримаєте його точно в назначений час. Ми працюємо з замовниками на гурт і в роздріб, тому не обмежуємо Вас у кількості замовленого товару.