loading
Biogardis

Колір плоду

Сорт

термін дозрівання

Виноград Довгоочікуваний rectangle
Вибір покупця
99 грн
Виноград Еталон rectangle
Вибір покупця
99 грн
Виноград Максі Білий rectangle
Вибір покупця
99 грн
Виноград Максі Чорний rectangle
Вибір покупця
99 грн
Виноград Сувенір rectangle
Вибір покупця
99 грн
Виноград Тасон rectangle
Вибір покупця
99 грн
rectangle

Виноград — найдавніший вид плодових рослин, котрий має багато сортів. В тому числі і елітний сорт. Уже з назви можна здогадатись, що мова піде про виноград з надзвичайно великими та солодкими гронами. Майже кожен садівник хоче вирощувати у своєму саду красивий і смачний виноград. Для цього потрібно прикласти немало зусиль, догляду і терпіння. Елітні сорти винограду швидкостиглі. Великі, соковиті і смачні грона достигають за 4 місяці, уже в кінці липня. Але якщо ви хочете в повній мірі насолодитись цими сортами, почекайте до середини серпня. Саме до цього часу грона винограду набувають насиченого кольору і смаку.

Грона елітного винограду вирізняються хорошою лежкістю і транспортабельністю. Хрустка м'якоть, тонка шкірка з яскраво вираженим мускатним післясмаком здивує навіть найвитонченіших гурманів. В ягодах винограду міститься велика кількість органічних кислот, фосфору і білків.

Для посадки обирають добре освітлене місце і готують яму 80*80 см. Між кущами потрібно витримувати відстань 1 м. Посадку проводять навесні, в кінці березня, після весняних заморозків або восени, до початку жовтня. В яму вносять органічні і мінеральні добрива та перемішують, опісля поміщають в лунку саджанець, присипають землею і рясно поливають. З 3-го року можна вносити калійні добрива. Вони сприяють кращому росту і розвитку рослини.