loading
Biogardis
rectangle

Виноград – чи не найпопулярніша ягода з усіх. Окрім незліченної кількості сортів, виноград смакує як у свіжому вигляді, так і в сушеному, з нього можна приготувати чудове вино, компот.

Якщо перед Вами постала задача купити саджанці винограду, пропонуємо звернутися до нашого інтернет-магазину «Biogardis», де широко представлені нові сорти винограду та його типові види, звичні для жителів нашої країни. Купівлю можна здійснити на гурт і в роздріб, попередньо уточнивши у менеджера кількість бажаних товарів для саду і городу.

Замовити саджанці винограду Ви можете в будь-який населений пункт України, залишивши замовлення на нашому сайті, а також розрахувати вартість доставки на сайті транспортної компанії-перевізника. У «Biogardis» Ви маєте можливість саджанці винограду купити за приємною ціною, що вигідно відрізняється від конкурентів.

Який сорт винограду обрати?

Сорти цієї ягоди відрізняються за призначенням та зовнішнім виглядом, смаковими характеристиками та вітамінним комплексом. Колір винограду може коливатися від ніжно-зеленого, грона якого просвічуються променями сонця, до насиченого червоно-чорного із щільною м’якоттю. У нашому інтернет-магазині широко представлені різні сорти винограду:

  • елітний;
  • столовий;
  • безкісточковий;
  • винний.

Елітний виноград відрізняється великими соковитими гронами та неймовірним смаком. Саджанці винограду для виготовлення вина мають великий вміст цукру й залежно від сорту, дарують нам смачне біле, рожеве або червоне вино. Якщо ж купити саджанці винограду без кісточок, то можна отримати родзинки, що ідеально підійдуть для випічки. Столовий має безліч підвидів, що задовольнять смакові вподобання кожного з нас.

Ми уважно слідкуємо за новинками у сфері садівництва, тому поповнюємо асортимент новими сортами винограду, щойно вони з’являються в доступному продажі. Якщо у вас є запитання щодо догляду за виноградом – час знімання укриття та обрізки, типи підв’язки, глибина посадки та інші – Ви можете сміливо поставити їх нашим співробітниками, і отримаєте безкоштовну консультацію щодо підготовки саджанців винограду до посадки та землі, куди здійснюватимете посадку рослини.

Де замовити саджанці винограду?

«Biogardis» пишається найширшим асортиментом рослин, які ми пропонуємо клієнтам, і найбільшу гордість ми відчуваємо, проглядаючи каталог сортів винограду, який налічує більше 20-х його різновидів – від елітного до винного. Слід зауважити, що саджанці винограду у нашому магазині є доступними для кожного – від садівника-любителя, що купує декілька саджанців в роздріб, до великої агрономної організації, що здійснює закупівлю товару гуртом.

Купити саджанці винограду Ви можете в нашому інтернет-магазині. Жителям інших міст ми даруємо безкоштовну доставку при купівлі рослин на суму від 1100 гривень, а термін отримання замовлення в Києві складає 1-2 дні.

Цікавить, чи здійснюємо ми продаж рослин до Івано-Франківська? Хочете детально ознайомитися з каталогом сортів винограду? Бажаєте купити саджанці винограду гуртом або в роздріб? Будь ласка, зв’яжіться з менеджерами «Biogardis» зручним для вас способом – за телефоном, електронній пошті чи на сайті онлайн, і Ви отримаєте вичерпну інформацію щодо питань купівлі, упаковки й транспортування саджанців винограду до Вашого міста.