loading
Biogardis
Тис середній Войтек rectangle
Вибір покупця
119 грн
Тис середній Хіксії rectangle
Вибір покупця
119 грн
Тис ягідний Фагістіата Ауреа rectangle
Вибір покупця
119 грн
rectangle

Тис відноситься до вічнозелених, хвойних кущів. Тис — є довгожителем серед усіх хвойних дерев. Його ще називають червоним деревом, яке занесено до Червоної Книги. Саме через свою міцну і практично вічну деревину тис майже винищений людиною. Він цінується не лише за деревину, а й за свої декоративні властивості. Густу крону кущів підкреслить насичений зелений колір хвої з темним відтінком. Різноманітність форм тиса дозволяє використовувати його в різних цілях. Тис ідеально підійде для дачних ділянок, його висаджують по одному саджанцю або невеличкими групами. Оскільки тис добре переносить обрізку, з його кущів можна формувати живі загорожі. На тлі його зеленої хвої чудово виглядають троянди, магнолії та інші багаторічні квітучі рослини. Тис дуже красиво виглядає в осінній період, коли з-під темно-зеленої хвої виглядають помаранчеві ягідки.

Тис ягідний полюбляє прості слабокислі або лужні, добре зволожені ґрунти. Саджанці тису можна висаджувати навіть у тінистих місцях, але обов'язково на захищених від вітру ділянках. Посадку проводять з серпня до кінця жовтня. Посадкову яму викопують шириною і глибиною як і коріння саджанця, щоб його можна було вільно розмістити. Зазвичай посадкову яму підготовують за кілька тижнів до посадки.

Обрізку тиса проводять так, щоб обрізані нижні гілки завжди були прикриті верхніми гілками. Щороку навесні проводять санітарну обрізку, видаляючи усі пагони, коричневого забарвлення. Влітку можна провести формуючу обрізку, наприклад надати нової форми живій загорожі.