loading
Biogardis
Троянда плетиста Антік rectangle
Вибір покупця
79 грн
Троянда плетиста Вестерленд rectangle
Новинка
79 грн
Троянда плетиста Індіголетта rectangle
Вибір покупця
79 грн
Троянда плетиста Мон Блан rectangle
Вибір покупця
79 грн
Троянда плетиста Нью Доун rectangle
Новинка
79 грн
Троянда плетиста П'єр де Ронсар rectangle
Вибір покупця
79 грн
Троянда плетиста Сомбреул rectangle
Вибір покупця
79 грн
Троянда плетиста Хендель rectangle
Вибір покупця
79 грн
Троянда плетиста Чорна Королева rectangle
Вибір покупця
79 грн
Троянда плетиста Шнеєвальзер rectangle
Вибір покупця
79 грн
Троянда плетиста Пенні Лейн rectangle
Вибір покупця
79 грн
rectangle

Троянду заслужено називають королевою саду. Популярність троянд у всьому світі зростає щодня, вони ніколи не виходять з моди, завдяки своїм різноманітним сортам. В останні роки зріс попит на плетисті троянди.

Плетисті троянди ідеально прикрасять будь-яку вертикальну опору в саду чи присадибній ділянці. Гнучкі та довгі пагони з легкістю обвивають опори, звисають чи ростуть вертикально вгору на висоту до 4 м. Плетисті троянди відмінно дивляться на стіні будинку, балкону, альтанки чи арки. Також їх можна висаджувати поодинокими кущами в саду. Переважно троянди ростуть на одному місці досить довго, тому важливо правильно підібрати місце посадки. Найкраще місце для плетистих троянд — рівна, відкрита ділянка захищена від вітрів.

До типу ґрунту троянди невимогливі. Якщо ґрунт на підготовленій ділянці кислий, то можна внести вапно, щоб нейтралізувати кислотність ґрунту і через два тижні висадити кущі троянд. Посадкову яму готують незадовго до посадки. Її розмір залежить від віку куща, але має бути більшим, ніж коренева система. Відстань між саджанцями 100-150 см. Коріння розміщують в ямі так, щоб воно ніде не загиналось. Після посадки саджанці рясно поливають.

Висаджують троянди ранньою весною, після весняних заморозків або восени, за 2 місяці до початку заморозків. У цьому випадку вони зможуть добре вкорінитись і не промерзнуть взимку.

Перед посадкою потрібно обрізати саджанці. При весняній посадці пагони сильно обрізають: на 30-35 см, залишаючи 5-7 бруньок. При осінній — залишають 7-10 бруньок. При такій обрізці троянду потрібно підсипати землею. Обрізаючи корені важливо не перестаратись і обрізати лише найдовші.