loading
Biogardis
rectangle

Троянди флорібунда — результат багаторазового схрещення різноманітних сортів троянд. Назва флорібунда означає “рясноквітуча”. Представники троянд флорібунда вирізняються компактними формами куща, висота може бути різною від низькорослих до високорослих. Квітки троянд зібрані у невеликі красиві суцвіття, що здивують широкою гаммою кольорів і незвичайним ароматом. Троянди можуть бути простими, махровими або напівмахровими, іноді схожими на чайно-гібридні. За формою квітки можуть бути: бокаловидні, плоскі або у формі чаші.

Посадка і догляд за трояндами не потребує багато зусиль, тому виростити їх на своїй ділянці зможе навіть недосвідчений садівник. На верху кожного пагона утворюється справжній букет красивих квітів. Перевагою троянд флорібунда є те, що вони цвітуть хвилями протягом усього літа, радуючи вас красивим цвітом аж до осені. Троянди можуть довго стояти у зрізі, їх часто використовують для складання букетів.

Висаджують саджанці троянд флорібунда як і усі інші види троянд навесні або восени. Для їх вирощування найкраще підібрати сонячне і захищене від вітрів місце. Якщо у вас на ділянці ґрунт важкий глинистий, то перед посадкою троянд треба внести компост і пісок. А якщо ж ґрунт піщаний, то вноситься перегній та глина. Для того щоб посадити троянду роблять ямки розміром 40х40х40 см, поливають водою, а потім гіркою насипають суміш землі і перегною. Саджанець троянди флорібунда поміщають в ямку так, щоб місце щеплення було на 1-2 см вище рівня ґрунту. Потім коріння присипають ґрунтом, а зверху мульчують торфом або перегноєм.

Догляд за трояндою флорібунда нескладний. Рослина має гарну зимостійкість, а також стійкість до шкідників і хвороб. Ґрунт під рослинами потрібно постійно рихлити і мульчувати. В описі догляду за трояндою флорібунда особливе місце займає обрізка рослини.

Обрізають троянди флорібунда два рази протягом сезону: навесні і влітку. Основна обрізка проводиться весною, формуючи кущ, обрізають пагони на 10-15 см. Проводять весняну обрізку відразу після зимівлі або після посадки. Літня обрізка троянд збільшує тривалість їх цвітіння. Восени обрізати троянди не можна, це послабить кущ перед зимівлею.

На зиму троянди флорібунда потрібно вкривати. Перед укриттям треба обрізати усі бутони. Перед настанням стійких морозів ґрунт навколо троянд потрібно замульчувати землею або торфом на 20-25 см.