loading
Biogardis
rectangle

Хто з садівників не хоче виростити у своєму саду королеву усіх квітів — троянду? Троянди — неперевершені, дивовижної краси квіти. Саме тому на сьогодні виведено понад 200 різноманітних сортів троянд. Відмінною рисою чайно-гібридних троянд є неповторний аромат свіжозібраного чаю і практично безперервне цвітіння з початку літа і до пізньої осені.

Чайно-гібридні троянди вважаються найпопулярнішим видом садових троянд. Кущам чайно-гібридних троянд з легкістю можна надати форму штамбових троянд.

Посадка троянд проводиться на початку травня на сонячних, захищених від холодних вітрів ділянках. Трояндам підходять слабокислі розпушені ґрунти. Перед посадкою саджанці з голим корінням поміщають у воду на кілька годин. Для посадки готують посадкові ями розміром 30*50 см. На відстані 30 см один від одного, також потрібно слідкувати щоб місце щеплення було 2-3 см нижче поверхні ґрунту.

Обрізку троянд проводять навесні, влітку і восени. Весняна обрізка — основна, від неї залежить формування куща. Першу обрізку проводять одразу після розпуску бруньок, після зими або після весняної посадки. Літня обрізка стимулює ріст нових пагонів, тим самим стимулюючи повторне цвітіння. Обрізка на зиму проводиться в кінці жовтня, обрізаються сухі пагони, квітки і листя.

Опісля, троянду готують до зимівлі, вкриваючи ґрунт навколо ялиновим гіллям чи шаром сухої тирси. При сильних морозах споруджують каркас, накриваючи його синтетичною плівкою, а краї присипаються землею.