loading
Biogardis
Троянда штамбова Амбер Куін rectangle
Новинка
429 грн
Троянда штамбова Кардинал rectangle
Новинка
429 грн
Троянда штамбова Лючія rectangle
Новинка
429 грн
Троянда штамбова Міс Файн rectangle
Новинка
429 грн
Троянда штамбова Пінк Фейрі rectangle
Новинка
429 грн
Троянда штамбова Поларстем rectangle
Новинка
429 грн
Троянда штамбова Ред Куін rectangle
Новинка
429 грн
Троянда штамбова Ред Фейрі rectangle
Новинка
429 грн
rectangle

Штамбові троянди – це один з безлічі різновидів троянд. Являють собою високий кущ, який має незвичайну будову, росте у формі деревця. Тобто має одне міцне стебло, на якому розміщена добре розгалужена крона з здерев’янілими пагонами. Штамбові троянди ідеально виглядатимуть в одиничних посадках посеред клумби або в тандемі з іншими низькорослими сортами кущових троянд. У кожному розарії просто зобов’язаний бути хоча б один кущ штамбових троянд. Все більше садівників цікавляться штамбовими типами троянд: англійськими чи бордюрними. Цінують їх не лише за незвичайний вигляд куща, а й за рясне, тривале цвітіння та насичені кольори квіток. 

У дикій природі ви не зустрінете ніде штамбових троянд, але догляд за ними не сильно відрізняється від догляду за іншими сортами троянд. Попри те, що штамбові троянди – це результат клопіткої роботи найкращих селекціонерів світу, вони не примхливі та не потребують створення спеціальних умов для росту чи цвітіння. Для рясного цвітіння та красивого вигляду потрібно проводити регулярну обрізку крони. Проводять її зазвичай після періоду цвітіння куща.

Деревце штамбової троянди неодмінно стане окрасою і гордістю вашого саду. Неймовірно яскравого забарвлення квітки на високій ніжці зачарують з першого погляду. Штамбові троянди можна висадити у відкритий ґрунт або у невеликі контейнери та прикрасити ними веранду чи терасу. Цвітіння штамбових троянд продовжується з весни і аж до осені.

Посадку штамбових троянд проводять весною, коли мине загроза нічних заморозків. Місце обирають сонячне і добре захищене від холодних вітрів. Розмір посадкової ями залежить від розміру коріння саджанця. Крона штамбових троянд не дуже широка, тому між саджанцями дотримуються відстані 1м. При посадці штамбовим трояндам потрібно ставити невеликі опори. Опора ставиться за 2-3 см від стовбура.

Пропонуємо ознайомитись та обрати саджанці штамбових троянд для свого саду у нас, в каталозі товарів. Трояндові деревця радуватимуть ваш погляд протягом усього літа.