loading
Biogardis
69 грн
Суниця Рюген rectangle
Новинка
69 грн
rectangle

Суниця — надзвичайно смачна, корисна та ароматна ягода, яка повертає нас у незабутнє дитинство. Стебла суниці невеликі, кущі мають красиве трійчасте листя, насиченого зеленого кольору. Цвісти кущики суниці починають в кінці травня або на початку червня. Квіточки мають білий або ледь жовтенький колір. Цвітуть кущі суниці приблизно місяць, після чого утворюються дрібні соковиті та смачні ягоди.

Догляд за суницею дуже простий. Головне забезпечити ділянку хорошим освітленням. Кущі суниці добре приживаються та плодоносять на різних типах ґрунтів, окрім заболочених. Суниця любить полив, особливо у спекотні дні. На одному місці кущі суниці можуть рости чотири роки, потім потрібно їх пересадити. Тому кожен зможе висадити та виростити цю чудову рослину на своїй ділянці і насолоджуватися прекрасним смаком суничних ягід.

Ягоди та листя суниці надзвичайно багаті великою кількістю вітамінів та мікроелементів. Мінеральний склад ягід суниці просто унікальний: фтор, йод, натрій, фосфор, залізо, марганець, кальцій, кобальт. Листя насичене дубильними речовинами, вони містять природні ефірні масла, мінеральні солі та натуральні флавоноїди. Як бачите корисні властивості цих ягід не перебільшують. Тому обов'язково придбайте та посадіть на своїй ділянці ці неймовірно смачні та корисні рослини й порадуйте себе і своїх близьких.