loading
Biogardis
rectangle

Троянда по праву вважається королевою квітів. Запашні, надзвичайно красиві, оксамитові квіти троянд надихають, дарують прекрасний настрій, підтримують жагу до життя. Величезна гама кольорів дозволяє обрати цю квітку в якості чудового подарунка: червоні троянди дарують у знак пристрасті й любові, білі й рожеві означають ніжність і тепло, жовті обирають для побажання багатства та стабільності.

Садівники часто хочуть купити саджанці троянд, сорти яких допоможуть прикрасити клумби на ділянці. Співробітники нашого магазину довго працювали, аби запропонувати вам купити саджанці троянд різноманітних сортів. Асортимент інтернет-магазину постійно оновлюється, тому ви можете купити плетисті троянди, троянди флорібунда або чайно-гібридні троянди, бордюрні троянди, дрібноквіткові троянди, штамбові та англійські троянди у достатній кількості.

Як обрати саджанці троянд?

Щоби троянди квітли буйним цвітом і радували власника, варто уважно обирати посадковий матеріал. Саджанці троянд мають виглядати привабливо, без механічних ушкоджень і плям на листках і стеблах, коренева система повинна бути розвиненою і здоровою.

Важливо заздалегідь визначити місце для посадки саджанців троянд, яке повинно мати доступ до природнього освітлення, а також важливо правильно визначити час посадки. Пам’ятайте, що саджанці троянд бояться сильних вітрів, тому слідкуйте за цим уважно.

Де замовити троянди за вигідною ціною?

Власники садів часто переймаються, що можуть купити троянди низької якості, які не відповідатимуть їх надіям. Цю проблему можна вирішити дуже швидко: купивши саджанці троянд в інтернет-магазині «Biogardis», оскільки ми маємо високий рейтинг продаж рослин по всій Україні.

У нас можна замовити чайно-гібридні, плетисті, а також ми пропонуємо купити кущові троянди, бордюрні, англійські, дрібноквіткові чи штамбові троянди, ціна яких приємно здивує вас. Ми докладаємо максимальних зусиль, аби під час транспортування рослина не отримала ушкоджень.

Якщо ви бажаєте, аби ця неймовірна квітка, що є визнаним у світі символом кохання, прикрасила територію біля вашого будинку, ознайомитесь з нашими пропозиціями в каталозі товарів Ми слідкуємо за появою нових сортів троянд, тому ви зможете порадувати себе й здивувати сусідів оригінальними трояндами, які є недоступними для замовлення в інших магазинах. Звертайтеся до нас за саджанцями троянд, купити які можна за найвигіднішою ціною на Західній Україні. 

Обирайте саджанці троянд та інші товари для саду й городу на нашому сайті в найбільш зручний спосіб!