loading
Biogardis
Полуниця Альбіон rectangle
Вибір покупця
69 грн
69 грн
Полуниця Королева Єлизавета ІІ rectangle
Вибір покупця
69 грн
Полуниця Мурано rectangle
Вибір покупця
69 грн
Полуниця Остара rectangle
Новинка
69 грн
Полуниця Сельва rectangle
Вибір покупця
69 грн
rectangle

Хто ж не мріє виростити у своєму саду прекрасну полуницю та ласувати смачними ягодами все літо? Сьогодні зробити це дуже легко й просто, потрібно лише висадити кущі ремонтантної полуниці. Слово “ремонтантний” походить від французького “повторно квітучий”, тобто за сезон культура плодоносить двічі. Особливість ремонтантної полуниці полягає в тому, що урожай можна отримувати з середини весни аж до пізньої осені.

Основною відмінністю саджанців звичайної полуниці від ремонтантної є те, що зав’язі утворюються в різний час. Ремонтантні сорти полуниці плодоносити починають уже в травні.

Для вирощування ремонтантної полуниці найкраще підходять ділянки, на яких раніше вирощувались овочі. Ділянку обирають сонячну, де не буде застоюватись вода. Посадку проводять наприкінці травня, коли земля уже достатньо прогріється, ґрунт готують завчасно: землю перекопують, вносять органічні добрива. Висаджуючи полуницю потрібно дотримуватись відстані між саджанцями 20-25 см, а між рядами до 70 см.

Під час вегетаційного періоду полуниця потребує внесення добрив. В цей період під час поливу вносять органічні добрива. Полуниця добре реагує на калійні добрива, вносять їх в період цвітіння рослини, не частіше ніж раз на місяць. Перший цвіт ремонтантної полуниці краще обірвати, щоб зібрати більші урожаї восени.