Груша Бера Улюблена Клаппа rectangle
Новинка
109 грн
Груша Бере Боск rectangle
Вибір покупця
109 грн
Груша Вільямс rectangle
Новинка
109 грн
109 грн
109 грн
109 грн
Груша Дюшес Зимовий rectangle
Вибір покупця
109 грн
Груша Дюшес Літній rectangle
Вибір покупця
109 грн
Груша Ізольда rectangle
Новинка
109 грн
Груша Медова rectangle
Вибір покупця
109 грн
109 грн
99 грн
Груша Ноябрьська rectangle
Вибір покупця
99 грн
99 грн
rectangle

Мабуть, кожен з нас полюбляє солодкі та соковиті груші. Плоди ідеально підходять для вживання у свіжому вигляді, а також для приготування смачних компотів, варення, джемів. До того ж груші — продукт гіпоалергенний.

При правильній посадці та регулярному догляді Ви отримаєте рясне плодоношення і високі урожаї в майбутньому.

Слід також пам'ятати, що саджанці груш мають потужну кореневу систему, тому при посадці потрібно робити досить глибокі посадкові ями. Груша — рослина теплолюбива, полюбляє добре освітлені ділянки, захищені від наскрізних вітрів.

Посадка груш:

З настанням весни і тепла в саду починаються роботи по догляду за рослинами і проводять посадку нових. Для груш підходять пухкі, насичені поживними речовинами ґрунти, що добре пропускають повітря і вологу. Для вирощування груш потрібно обирати південну сторону саду з хорошим освітленням. Яму, для посадки готують заздалегідь, ще з осені. Посадку проводять до настання вегетаційного періоду, поки не розпустились бруньки, в кінці квітня або на початку травня.

Якщо ґрунт дуже кислий, то при підготовці ями потрібно внести вапно або попіл. При посадці потрібно слідкувати, щоб коріння саджанця було прямим.

Обрізка груш:

Для хорошого росту потрібно проводити періодичну обрізку гілок. При формуванні крони груші важливо врахувати те, що груша росте в висоту, тому обрізка повинна сприяти затримці росту. Подальшу обрізку проводять з метою видалити сухі і пошкоджені гілки. Прорідження крони сприяє хорошому освітленню і вільному проникненню комах для запилення.

Догляд:

Щоб груша щороку приносила високий урожай, потрібно регулярно підживлювати добривами. Весною слід удобряти дерева до початку вегетаційного періоду, під час цвітіння або в кінці осені при підготовці дерев до зимівлі. Кількість добрив залежить від типу ґрунту і особливостей дерева. Головне правило в догляді за грушами, якого потрібно завжди дотримуватись — це обов'язково вкривати дерево на зиму.

Посадка і догляд за грушами потребує не багато зусиль. Якщо виконувати все правильно і регулярно, то груша буде тішити Вас багатими та щедрими урожаями.