loading
Biogardis
Груша Бера Улюблена Клаппа rectangle
Новинка
109 грн
Груша Бере Боск rectangle
Вибір покупця
109 грн
Груша Вільямс rectangle
Новинка
109 грн
109 грн
109 грн
Груша Дельбард rectangle
Новинка
109 грн
Груша Дюшес Зимовий rectangle
Вибір покупця
109 грн
Груша Дюшес Літній rectangle
Вибір покупця
109 грн
Груша Ізольда rectangle
Новинка
109 грн
Груша Медова rectangle
Вибір покупця
109 грн
109 грн
rectangle

Купити саджанці груш гуртом і вроздріб 

В нашому інтернет-магазині можна придбати різноманітні саджанці груші, які радуватимуть вас рясними урожаями протягом десятиліть. Ці плодові дерева вже давно полюбились садівниками по усьому світу за невибагливість у вирощуванні та високу урожайність. Для підвищення урожаїв радимо купити та висадити кілька різних сортів саджанців груші на ділянці, так вони краще будуть запилюватись. 

Замовляйте недорого різноманітні саджанці груші гуртом і вроздріб за доступними цінами у нашому магазині. З повною характеристикою всіх різновидів ознайомитесь у каталозі товарів. Для зручності вибору наш каталог всіх видів і різновидів розміщено на одній сторінці.

Переваги покупок у Biogardis

Ми відповідаємо за якість нашого посадкового матеріалу, адже увесь асортимент рослин вирощений у найкращих розплідниках Західної України, дотримуючись усіх технологій. Кожне деревце захищене від хворіб. Зробивши замовлення на сайті чи за телефонами, вказаними на сайті, будьте впевнені, що отримаєте посилку в найкоротші терміни. Усі саджанці добре упаковуємо і доставляємо по всій Україні поштою протягом 3-5 днів. Для гуртових покупців маємо вигідні пропозиції, з якими можна ознайомитись у розділі «Гуртовим покупцям». (тут вставляємо посилання на сторінку) Хочете мати у своєму саду таке смачне плодове дерево? Тоді неодмінно відвідайте в наш магазин і замовте поштою бажану продукцію. Завжди доповнюємо наш асортимент новинками.

Особливості посадки та вирощування 

Мабуть, кожен з нас полюбляє солодкі та соковиті плоди. На територіях з помірним кліматом можна зустріти плодові дерева груш по всьому світу. В Україні – це друга по вирощуванні культура після яблуні. Ці фрукти ідеально підходять для вживання у свіжому вигляді, а також для приготування смачних компотів, варення, джемів. До того ж груші — дієтичний та гіпоалергенний продукт, їх можна вживати навіть маленьким дітям. 

При правильній посадці та регулярному догляді Ви отримаєте рясне плодоношення і високі урожаї в майбутньому.

Слід також пам'ятати, що саджанці груш мають потужну кореневу систему, тому при посадці потрібно робити досить глибокі посадкові ями. Оскільки це теплолюбива рослина, вона полюбляє дуже освітлені ділянки, захищені від наскрізних, холодних вітрів, найкраще підходить південна сторона саду.

Усі сорти на сайті поділяються на:

Літні: Бера улюблена Клаппа, Дельбард, Дюшес Літній, Ізольда;

Осінні: Бере Боск, Бере Вільямс;

Зимові: Вільямс, Гуте Луіза, Давід, Дюшес Зимовий, Медова, Новембра;

Осінньо-зимові: Деканка дю Коміс.

Тому свіжі фрукти можна вживати протягом усього року. (тут вставляємо посилання на кожен товар)

Посадка 

Слід пам’ятати, що плодові культури висаджують навесні і восени. З настанням весни і тепла в саду починаються роботи по догляду за рослинами і проводять посадку нових. Для груш підходять пухкі, насичені поживними речовинами ґрунти, що пропускають повітря і вологу. Яму, підготуйте заздалегідь, ще з осені або за кілька тижнів, якщо висаджуєте у вересні. Важливо встигнути посадити культуру до настання вегетаційного періоду, поки не розпустились бруньки, в кінці квітня або на початку травня. Загалом посадка саджанців груші майже не відрізняється від посадки яблунь. 

Якщо грунт дуже кислий, то при заготовці ями внесіть вапно або попіл. Слідкуйте, щоб коріння саджанця було прямим.

Обрізка 

Для хорошого росту потрібно проводити періодичну обрізку гілок. Формуючи крону молодого дерева врахуйте те, що груша росте в висоту, тому обрізка повинна сприяти затримці росту. Подальшу обрізку проводять з метою видалення сухих і пошкоджених пагонів. Прорідження крони сприяє хорошому освітленню і вільному проникненню комах для запилення. Тому обрізку потрібно проводити своєчасно, щоб підтримувати здоровий стан дерева.

Догляд

Щоб отримувати щороку високі і стабільні урожаї, регулярно підживлюйте органічними добривами, проводьте профілактичне обприскування від шкідників і два рази у рік змінюйте мульчу під корінням. Весною удобрюйте культури одразу після танення снігів, під час цвітіння, а в кінці осені при підготовці дерев до зимівлі. Кількість добрив залежить від типу грунту і особливостей рослини. Головне правило в догляді, якого потрібно завжди дотримуватись — це обов'язково мульчувати ґрунт навколо дерева на зиму.

Посадка і догляд за грушами потребує багато зусиль. Але якщо виконувати все правильно і регулярно, то груша буде тішити Вас багатими і щедрими урожаями.

Види і користь плодів

М’якоть груш солодка, соковита і до того ж дуже смачна, з легким, приємним ароматом. Особливо вирізняються плоди десертних сортів, садівники обирають їх саме за ці яскраво виражені якості. Глюкоза і фруктоза, які містяться у фруктах насичують організм всіма потрібними речовинами, а також пришвидшують метаболізм. А йод, що також міститься у грушах, здатен позбавити від проблем зі щитовидною залозою.

Вас зацікавила груша?

Вам потрібна додаткова інформація чи консультація?

Ми готові відповісти на ваші запитання і надати безкоштовну консультацію по вибору і догляду за саджанцями груші.

Наші контакти: 

+38 097-775-37-17

+38 093-775-37-17

+38 099-945-77-15

Електронна пошта

biogardis@gmail.com