139 грн
Персик Мірабель rectangle
Вибір покупця
139 грн
139 грн
Персик Ред Хейвен rectangle
Вибір покупця
139 грн
139 грн
rectangle

Плоди саджанців персика полюбляють і дорослі, і малі. Існує багато видів персика, серед яких кожен може знайти сорт що йому до вподоби. Звідки саме походить ця чудо-рослина невідомо. Оскільки персик — рослина теплолюбива, то існує версія, що родом він з Південної Азії. В Україні персик доволі популярний серед садівників. Цінують його за великі і соковиті плоди, що мають солодкий аромат, дієтичні та лікувальні властивості.

Персик можна вирощувати в усіх широтах, де вирощується виноград. Обираючи місце для посадки персика, потрібно врахувати що персик росте на суглинистих ґрунтах та чорноземах, збагачених гумусом. Ділянка повинна бути добре захищена від наскрізних вітрів.

Посадку персиків проводять як весною, так і восени. Посадкову яму готують за кілька тижнів до посадки, якщо плануєте садити персик навесні, то яму краще підготувати ще з осені. Рослини висаджені восени, приживаються добре і весною швидко розростаються. Після посадки, землю довкола саджанця мульчують. 

З усіх плодових дерев персик найбільш вимогливий до обрізки — без неї майже неможливо виростити хороше дерево. Щорічна вчасна обрізка забезпечить хороший ріст і розвиток дерева. У молодих дерев проводять обрізку для того, щоб сформувати крону. Обрізка уже плодоносних дерев забезпечить кращі урожаї та омолодить культуру. Весняну обрізку саджанців персика проводять під час цвітіння, у квітні. Влітку проводиться ще одна обрізка, вона спрямована на прорідження крони дерева, формування урожаю і видалення нижніх плодових гілок, що починають сохнути. Така обрізка потрібна щоб зменшити навантаження на дерево.