loading
Biogardis

Призначення

Сорт

термін дозрівання

Вид

69 грн
Полуниця Ламбада rectangle
Новинка
69 грн
rectangle

Полуниця — перша сезонна ягода, яка завжди була улюбленицею садівників. Це багаторічна трав'яниста рослина з пряморослими пагонами. Ягоди полуниці дуже ароматні й соковиті. Ці красиві та солодкі ягоди полюбились і дорослим, і малим. Про користь цих ягід усі вже давно знають. В ягодах полуниці вітаміну С більше ніж у цитрусових, а кальцію стільки ж як і в молоці. Полуниця потребує багато догляду і уваги, але в результаті Ваші старання будуть винагороджені великими і щедрими урожаями.

Саджають полуницю і весною, і восени. Осінню посадку краще проводити з серпня по вересень і тоді уже наступного року зможете поласувати смачними ягодами. Весною висаджують полуницю якнайшвидше, якщо дозволяє погода. Для посадки саджанців підійде добре освітлена ділянка без тіні й захищена від вітру. На одній ділянці полуницю можна вирощувати 3-4 роки.

Корені полуниці розгалужені і проникають в ґрунт на 30-40 см. Полуниця потребує рясного і частого поливу, особливо у спекотну пору року. Велике листя, розташоване при коренях і зібране в пучки, трійчасто-складне, складається з подовгастих листочків з зазубринами по краях на невеликих черешках. Листки зверху ледь опушені, а знизу густо ворсисті з випнутими прожилками. Полуниця має квітконоси на подовжених в'юнких пагонах і коротких однорічних “ріжках”.

Урожайність полуниці залежить від кількості пагонів на кущі і кількості квітконосів на ріжку. Цвіте дуже гарним білим цвітом. Ніжні білі квітки зібрані у суцвіття по 5-12 шт. Цвітіння триває приблизно до трьох тижнів.

Догляд за полуницею полягає у вчасному поливі, прополюванні, підживленні, мульчуванні, видаленні зайвих вусів і укритті на зиму. Поливати слід регулярно, але не перезволожувати землю навколо. Прополку здійснюють у міру зростання бур'янів. Підживлюють полуницю тричі за сезон. Перший раз — коли зійде сніг, другий — влітку, ближче до часу збору урожаю. Третій раз добрива вносять молодим саджанцям, готуючи їх до зимівлі.