loading
Biogardis
69 грн
Полуниця Гігантелла rectangle
Вибір покупця
69 грн
Полуниця Корона rectangle
Вибір покупця
69 грн
Полуниця Ламбада rectangle
Новинка
69 грн
Полуниця Лорд rectangle
Вибір покупця
69 грн
69 грн
69 грн
Полуниця Соната rectangle
Новинка
69 грн
Полуниця Хоней rectangle
Вибір покупця
69 грн
rectangle

Полуниця — перша сезонна ягода, яка завжди була улюбленицею садівників. Це багаторічна трав'яниста рослина з пряморослими пагонами. Ягоди полуниці дуже ароматні й соковиті. Ці красиві та солодкі ягоди полюбились і дорослим, і малим. Про користь цих ягід усі вже давно знають. В ягодах полуниці вітаміну С більше ніж у цитрусових, а кальцію стільки ж як і в молоці. Полуниця потребує багато догляду і уваги, але в результаті Ваші старання будуть винагороджені великими і щедрими урожаями.

Саджають полуницю і весною, і восени. Осінню посадку краще проводити з серпня по вересень і тоді уже наступного року зможете поласувати смачними ягодами. Весною висаджують полуницю якнайшвидше, якщо дозволяє погода. Для посадки саджанців підійде добре освітлена ділянка без тіні й захищена від вітру. На одній ділянці полуницю можна вирощувати 3-4 роки.

Корені полуниці розгалужені і проникають в ґрунт на 30-40 см. Полуниця потребує рясного і частого поливу, особливо у спекотну пору року. Велике листя, розташоване при коренях і зібране в пучки, трійчасто-складне, складається з подовгастих листочків з зазубринами по краях на невеликих черешках. Листки зверху ледь опушені, а знизу густо ворсисті з випнутими прожилками. Полуниця має квітконоси на подовжених в'юнких пагонах і коротких однорічних “ріжках”.

Урожайність полуниці залежить від кількості пагонів на кущі і кількості квітконосів на ріжку. Цвіте дуже гарним білим цвітом. Ніжні білі квітки зібрані у суцвіття по 5-12 шт. Цвітіння триває приблизно до трьох тижнів.

Догляд за полуницею полягає у вчасному поливі, прополюванні, підживленні, мульчуванні, видаленні зайвих вусів і укритті на зиму. Поливати слід регулярно, але не перезволожувати землю навколо. Прополку здійснюють у міру зростання бур'янів. Підживлюють полуницю тричі за сезон. Перший раз — коли зійде сніг, другий — влітку, ближче до часу збору урожаю. Третій раз добрива вносять молодим саджанцям, готуючи їх до зимівлі.