loading
Biogardis
Нектарин Біг Топ rectangle
Вибір покупця
149 грн
Нектарин Інжирний Концеттіна rectangle
Вибір покупця
149 грн
149 грн
Нектарин Старк Делішес rectangle
Новинка
149 грн
rectangle

Купити саджанці нектарина в Biogardis

Нектарин — відомий та смачний фрукт, який користується чималим попитом на світовому ринку. Це один з різновидів персика, батьківщиною якого є Китай. Нектарин володіє хорошою стійкістю до хвороб та шкідників. Для вирощування цих саджанців підійде добре дренований, супіщаний або легкий суглинний ґрунт.

Наш магазин рекомендує обирати дворічні саджанці з розвиненою кореневою системою та з найкращих розплідників Західної України. Замовити саджанці нектарину пропонуємо в Biogardis, тут представлені найкращі сорти за найкращими цінами. У нас можна купити недорого саджанці нектарину гуртом та вроздріб. Для гуртових покупців діє ціла система знижок та приємних подарунків.

Переваги покупки нектарина в інтернет-магазині Biogardis

  • високоякісні та селекційні види рослин;
  • саджанці за доступними цінами;
  • доставка по всій Україні;
  • великий вибір нових сортів;
  • 100% гарантія якості.

Кращі сорти нектарина на ринку України

Біг Топ — новий сорт серед саджанців нектаринів американської селекції, відомий у Європі завдяки своїм смаковим якостям та розміром плодів.

Інжирний Концеттіна — середньоранній сорт, заслуга італійських селекціонерів. Володіє високою стійкістю до морозів, смакові якості плодів неймовірно високі, один з найкращих промислових сортів.

Ребус — середньостиглий сорт італійської селекції. Плоди дуже солодкі та ароматні. Має високу морозостійкість та чудово приживається у нашій країні.

Світ Леді — великоплідний, італійський сорт. Плоди дозрівають у серпні-вересні, все залежить від регіону та клімату. Мають щільну й тверду м'якоть та прекрасний десертний смак.

Старк Делішес — середньостиглий сорт, виведений американськими селекціонерами. Поласувати плодами можна наприкінці липня — на початку серпня. Смак фруктів десертний та ароматний, чудово переносять транспортування.

Посадка та догляд

Нектарин — це різновид персика, але з гладкою шкірочкою як у сливи. Це унікальне дерево відоме садівникам ще з XIV століття. Ще досі немає остаточного твердження як виник нектарин: природним шляхом чи в результаті схрещення персика і сливи. Існує думка, що на деревах персика ростуть нектарини і навпаки. Назва “нектарин” пішла від слова “нектар”, плоди  характеризуються високим вмістом цукру.

Нектарин — високоросле дерево заввишки від 4 до 7 метрів. Під час цвітіння нектарин дуже схожий до персика. Нектарин є родичем не лише персика, а й мигдалю, сливи, груші, абрикоса, аличі, шипшини та багатьох інших кісточкових дерев. Це тепло- і світлолюбива рослина. Саджанці нектарина полюбляють добре дреновані або злегка суглинисті ґрунти. Посадку нектарина проводять восени і весною.

Посадкову яму і ділянку для посадки готують за два-три тижні. В центрі ями вбивають кілок висотою до 1,5 м, верхній шар ґрунту змішують з перегноєм і частину цієї суміші висипають в яму. Через два тижні туди поміщають саджанець і засипають решту суміші. Місце щеплення повинно знаходитись на 3-4 см вище поверхні землі. Потім саджанець рясно поливають, а землю навколо мульчують. Якщо Ви вирішили садити нектарин весною, то посадкову яму підготувати слід ще з осені. Підготовка ділянки і процедура посадки зовсім не відрізняється від осінньої. Єдине, чого не потрібно буде робити, так це підгортати саджанець.

Обрізка нектарина

Щоб нектарин рясно плодоносив і щедро потрібно щороку своєчасно обрізати зайві гілочки. Першу обрізку здійснюють приблизно на третій рік після посадки. Проводять її в момент спокою дерева, тобто від моменту скидання листя до розпускання бруньок. Формуючу обрізку крони проводять весною протягом перших чотирьох-п'яти років. Санітарну обрізку переважно проводять восени. В перші роки після посадки додаткових добрив вносити не потрібно. Починаючи з четвертого року життя в ґрунт навколо стовбура вносять органічні та мінеральні добрива.

Користь і властивості 

В останні десятиліття нектарин отримав неймовірну популярність серед садівників. Його хімічний склад вражає: пектин, лимонна, винна, хінна, хлорогенова та яблучна кислоти, цукор (глюкоза, сахароза й фруктоза – до 15%). Вітаміни А, С, групи В, З, Е, ДО, РР, холін та мікроелементи такі, як залізо, цинк, мідь та марганець, а також кальцій, магній, калій та фосфор. У 100 грамах цих фруктів міститься всього 265 кілокалорій.

Вживають плоди нектарина для профілактики атеросклерозу, гіпертонічної хвороби, раку. Ці фрукти мають досить високий вміст вітаміну А й С, а також антиоксидантів, які сприятливо діють на шкіру людини та допомагають у розгладжуванні зморшок і в'ялості. Вони утримують вологу в клітинах, що запобігає розвитку ракових захворювань і відіграють важливу роль в обміні речовин. Великий вміст калію допомагає роботі нервової системи, а також відповідає за м'язові скорочення.

Вас зацікавив нектарин?

Вам потрібна додаткова інформація чи консультація?

Ми завжди готові надати розгорнуті відповіді на ваші питання, що до вибору, посадки та догляду за саджанцями нектарина.

Наші контакти:

+38 097-775-37-17

+38 093-775-37-17

+38 099-945-77-15

Електронна пошта

biogardis@gmail.com