Черешня великоплідна Чорна rectangle
Вибір покупця
109 грн
109 грн
109 грн
Черешня Кордія rectangle
Новинка
109 грн
Черешня Сюрприз rectangle
Вибір покупця
109 грн
Черешня Талісман rectangle
Вибір покупця
109 грн
109 грн
rectangle

Черешня — високоросле дерево, належить до родини Розанових і дуже поширене серед українських садівників. Сьогодні немає жодного саду, де не росло хоча б одне дерево черешні.

Черешня — одна з перших літніх ягід. Іноді її ще називають “пташиною вишнею” через особливу любов птахів до цих ягід. Селекціонери протягом багатьох років вивели величезну кількість сортів черешні.

Черешня любить сусідство з вишнями різних сортів, це буде сприяти перехресному запиленню. Черешня вимоглива до типу ґрунту, тепла і сонячного світла. Не виносить заболочених місцин і застою води, найкраще підходять повітро- і вологопроникні ґрунти насичені органічними добривами.

Перед посадкою черешні потрібно ще з осені підготувати ділянку і посадкову яму. Найоптимальніший час для посадки — весна, коли вже відступають морози і не має загроз повторних заморозків або восени, за 2 місяці до настання морозів. Обираючи місце, слід пам'ятати, що черешня любить тепло, тому садити її треба в затишному місці з великою кількістю сонячного проміння.

Догляд за черешнею в перші роки посадки зводиться до підживлення дерева під час цвітіння органічними добривами, формування крони молодого дерева і рясному поливі. Весною першу обрізку молодого деревця проводять до початку сокоруху або відкладають її до осені. Доросле дерево обрізають лише весною, проводячи формуючу або санітарну обрізку, до початку розпуску бруньок.

Черешня рано починає цвісти і плодоносити, тому восени дуже важливо вносити мінеральні та органічні добрива. А на зиму ґрунт навколо дерева мульчують сухою соломою або листям.