Час цвітіння

Назва

Вид

Барбарис Атропурпуреа Нана rectangle
Новинка
139 грн
Барбарис Бонанза Голд rectangle
Новинка
139 грн
159 грн
Самшит вічнозелений rectangle
Новинка
119 грн
Виноград Вічі rectangle
Новинка
159 грн
129 грн
Кельрейтерія rectangle
Новинка
179 грн
Клен Японський rectangle
Новинка
179 грн
Плющ садовий rectangle
Новинка
159 грн
Самшит Eлеганс rectangle
Вибір покупця
129 грн
Самшит Ауреоваріегата rectangle
Вибір покупця
129 грн
rectangle

Оновити присадибну ділянку чи сад допоможуть декоративні листяні багаторічні кущі. Вони створять прекрасну крону квітучого саду. На сьогодні важко уявити будь-який сад без декоративних кущів. Їх часто застосовують у ландшафтному дизайні. З листяних чагарників формують живі загорожі або просто висаджують в одиночних посадках, де вони виглядають не менш ефективно. Багаторічні чагарники цінуються садівниками через свою невибагливість у посадці та догляді.

Висаджуючи молоді саджанці декоративних кущів варто зазначити, що відстань між ними повинна бути в 1,5-3 рази більша від висоти рослини. Листяні чагарники будуть радувати око з ранньої весни і аж до початку заморозків. Існує безліч видів декоративних чагарників від високих до низьких, від насичено-зелених до золотих, від пірамідальної форми до кулястої.

Перед посадкою декоративних кущів потрібно правильно визначити індивідуальні характеристики обраних видів. Звертайте увагу на забарвлення, розмір листя. Усі листяні кущі морозостійкі, але молоді рослини перші кілька років після посадки потрібно вкривати на зиму.