loading
Biogardis
Фундук Барселонський rectangle
Вибір покупця
189 грн
189 грн
Фундук Каталонський rectangle
Вибір покупця
189 грн
Фундук Косфорд rectangle
Вибір покупця
189 грн
189 грн
Фундук Трапезундський rectangle
Вибір покупця
189 грн
rectangle

Купити саджанці фундука в інтернет-магазині

Фундук — це лісовий горіх або ліщина, який користується великою популярністю серед садівників. Рослина сягає у висоту до 6 метра, він може рости кущем або деревом, все залежить від обрізки рослини. Лісовий горіх має неймовірно смачні, корисні плоди та прекрасний декоративний вигляд.

Купити саджанці лісового горіха в Україні за доступними цінами можна інтернет-магазині. Обирати саджанці рекомендуємо в Biogardis, вони досягли дворічного віку, мають добре розвинену кореневу систему, здорові. Наші саджанці прищеплені та вирощені у найкращих розплідниках Західної України. Замовити саджанці можна на сайті, попередньо вибравши сорт, який найбільше підійде до клімату, в якому ви проживаєте. Купити недорого саджанці лісового горіха можна гуртом та вроздріб. Ми цінуємо кожного клієнта та пропонуємо постійні знижки, акції та подарунки.

Переваги покупки фундука в Biogardis

  • кращі та високоврожайні сорти;
  • доставка саджанців поштою по всій Україні;
  • постійні акції та знижки;
  • здорові, дворічні рослини;
  • гарантія на весь асортимент.

Оберіть найкращі сорти фундука

Biogardis пропонує обрати кращі сорти фундука, які володіють високою врожайністю та добре приживаються на території всієї країни. Обрати саджанці фундука можна на нашому сайті, на одній сторінці, в каталозі товарів, знаходяться різні сорти фундука. До кожного виду надається опис та фото рослини.

Барселонський — красивий, сильнорослий кущ, сягає у висоту до 5 метра. Виведений іспанськими селекціонерами. Характеризується раннім цвітінням, стійкістю до низьких температур, витримує до -25°С морозу, шкідників та захворювань.

Галле —  високоврожайний сорт німецької селекції. Кущі сягають висоти 5,5 метра. Дуже популярний серед садівників завдяки рясним врожаям. Поласувати горіхами можна у другій половині вересня. Цей сорт фундука — один із найбільш продуктивних сортів, плодоносить рясно та регулярно, за один сезон можна зібрати до 12 кг врожаю.

Каталонський — іспанський сорт, один з найвідоміших і найпоширеніших сортів горіха. Деревце має густу крону, сягає у висоту до 4 метри. Швидко починає плодоносити — на другий рік після посадки. Горіхи мають солодкий смак з чітко вираженим мигдалевим присмаком, соковиті, надзвичайно смачні.

Косфорд — самозапильний сорт, виведений англійськими селекціонерами. Крона густа, широка, зеленого забарвлення, заввишки до 5-ти м. Плодоносити Косфорд починає з третього року після посадки. Сорт належить до високоврожайних, витримує морози до -25°С.

Сирена — високоврожайний, польський сорт, найчастіше росте у вигляді невеликого дерева. Морозостійкість хороша, рослина витримує зниження температури до -24°С. Горіхи достигають наприкінці вересня — на початку жовтня. Для кращого урожаю сортові потрібен запилювач, також цей фундук часто використовують як запилювач для інших видів лісового горіха.

Трапезундський — вважається одним з найбільш високоврожайних та великоплідних промислових сортів. Вирізняється відмінним смаком: ядро солодке та повністю заповнює шкарлупу. Цей сорт невибагливий у догляді, витримує морози -26°С.

Опис

Улюблені всіма горіхи ліщини, дуже смачні і корисні, але ростуть вони переважно в лісах. А фундук — це та сама ліщина, але окультурена і вирощувати її можна на присадибних ділянках, за умовами правильної посадки і догляду. Фундук — листопадний чагарник, висотою до 3-ох метрів з великим темно-зеленим листям. Окрім корисних плодів, фундук має прекрасні декоративні якості, його часто використовують у ландшафтному дизайні. Фундук — культура дводомна, на одному дереві є як чоловічі квітки, так і жіночі. Чоловічі квітки подібні на сережки, а жіночі мають форму нирок з червоними серединками. Цвіте фундук задовго до розпускання бруньок, десь в кінці березня. Плоди саджанців фундука дуже схожі на ліщину лісову, але більшого розміру, мають тоншу шкарлупу і кращі смакові якості. Плоди фундука використовують для приготування різноманітних страв.

Посадка

Для посадки фундука оберіть добре освітлене місце. Зростає добре фундук на будь-яких ґрунтах окрім піщаних, болотних чи солених. Найкраще підійдуть родючі, пухкі ґрунти. Посадку фундука проводять восени або ранньою весною. Чагарник має густу і широку крону, тому висаджувати молоді саджанці потрібно на відстані не менше як 4-5 м. Для покращення врожайності в саду потрібно висадити не менше 3-ох різних кущів фундука.

Посадкову яму, розміром 70*70*70, готують заздалегідь за 1,5 місяці до посадки. На дно ями вносять перегній, поміщають саджанець, присипають землею і ущільнюють. Потім мульчують шаром сухої тирси або іншими матеріалами. Наземну частину стовбура обрізають на висоті 15-20 см і підв'язують до опори.

Догляд

Насправді догляд за фундуком доволі простий. Потрібно вчасно прополювати, поливати, мульчувати та обрізати чагарник. Ґрунт навколо дерева періодично розпушують. На початку літа потрібно рясно поливати саджанець. Органічні добрива вносять раз на 2-3 роки. Обрізку проводять пізньої осені. Велике значення має правильна обрізка крони. Для правильного формування куща в середині вирізають зайві пагони, а бічні відгинають в сторони. Переважно формують 8-10 основних пагонів.

Вам необхідна додаткова інформація чи консультація?

Ми завжди готові відповісти на будь-яке ваше запитання щодо вибору та догляду за саджанцями лісового горіха.

Наші контакти:

+38 097-775-37-17

+38 093-775-37-17

+38 099-945-77-15

Електронна пошта

biogardis@gmail.com