loading
Biogardis
109 грн
Кизил Елегантний rectangle
Вибір покупця
109 грн
109 грн
109 грн
Кизил Янтарний rectangle
Новинка
109 грн
rectangle

Купити саджанці кизилу в Biogardis. Замовити поштою

Багато садівників знають, що кизил неймовірно смачна та корисна ягода. Про його лікарські властивості людство знало ще декілька тисяч років тому. Зараз, завдяки розвиненій селекції, з'явилося багато нових сортів, які чудово приживаються та плодоносять у будь-яких кліматичних умовах. Ці чагарники починають цвісти в кінці березня, а поласувати плодами можна влітку або восени, все залежить від сорту рослини. Кущі кизилу радимо обирати дворічного віку з добре розвиненою кореневою системою та у перевірених розплідниках Західної України.

Купити якісні саджанці кизилу в Україні легко. Наш інтернет-магазин пропонує різні сорти кизилу за помірними цінами. Ви можете придбати найкращі сорти за найкращими цінами гуртом та вроздріб. Покупка обійдеться недорого, оскільки, для постійних та гуртових покупців завжди чекають приємні акції та знижки. Кожного року асортимент оновлюється, з'являються нові та високоврожайні сорти, які вирощені в нашому розпліднику.

Переваги покупки кизилу в інтернет-магазині Biogardis

  • саджанці кращих сортів з українських розплідників;
  • високоврожайні та якісні рослини за кращими цінами;
  • доставка по всій Україні;
  • новинки селекції;
  • гарантія на весь товар.

Найкращі селекційні сорти кизилу

Купити найкращі сорти кизилу ви можете на нашому сайті. В каталозі товарів, на одній сторінці представлені всі сорти. Кожен з них має свої особливі характеристики та описи, також надається фото. Обравши потрібний вам сорт, сміло оформляйте замовлення. Ми швидко доставимо саджанці у будь-який куточок України.

Гренадер — прекрасний, один з найбільших ранніх сортів російської селекції. Кущ неймовірно гарний, розлогий, сягає висоти до 1,5 метра. Плоди дуже великі, вагою до 9-ти грамів. Поласувати плодами можна вже на початку серпня. Вони мають насичений червоний колір та приємний смак. Цей сорт відносять до морозостійких та високоврожайних. Має високу стійкість до хвороб та шкідників.

Елегантний — сама назва цього сорту говорить про те, що він надзвичайно гарний. Дерево невисоке, сягає висоти до 1,5 метра, компактне, заслуга українських селекціонерів. Плоди середніх розмірів, до 5-ти грамів, темно-червоного забарвлення, при повному дозріванні, практично чорні. На смак ягоди кисло-солодкі, мають приємний аромат. З одного такого дерева можна отримати до сорока кілограмів корисних та лікувальних ягід. 

Кораловий — ранній сорт, чудова робота українських селекціонерів. Отримали його в результаті схрещування жовтого кизилу (Янтарного) та кизилу червоного виду. Кущ високорослий, сягає висоти до 2,5 метри. Дозрівати плоди починають із серпня, все залежить від погодніх умов регіону. Плоди мають оранжевий колір, коли повністю дозріють та мають дуже солодкий смак. Високоврожайний та морозостійкий сорт, витримує морози до -25°С.

Ніжний — цікавий ранній сорт, української селекції. Відомий завдяки оригінальній формі плодів — схожі на пляшки. Дерева сягають висоти до 2, 2 метри. Середня маса плодів до шести грамів. М'якоть приємного солодкого смаку та ніжного аромату. Виpізняється рясним та стaбільним плoдоношенням. З одного дерева можна зібрати до 47 кг плодів. Кизил Ніжний має високу морозостійкість (до -30°С), але молоді саджанці все ж таки рекомендують прикривати на зиму. Сорт має високу стійкість до хвороб та хорошу транспортабельність.

Янтарний — середньопізній сорт, заслуга українських селекціонерів, відомий завдяки своєму десертному смаку. Деревце компактне, красивої форми, сягає у висоту до 2,2 метра. Плоди мають яскраво- жовте забарвлення, дозрівати починають в кінці серпня, практично прозорі, вагою до 4 грамів. Цей сорт має дуже високу врожайність, з одного куща можна зібрати за сезон до 60 кілограмів неймовірно корисних ягід. Особливого догляду не потребує, підходять будь-які ґрунти, витримує морози до -30°С. Чудово підходить не тільки для вживання у свіжому вигляді, але й для переробки.

Посадка та догляд

Кизил — теплолюбивий чагарник або невисоке дерево. Великою популярністю кизил користується через свої корисні кисло-солодкі ягоди, які використовують в кулінарії і народній медицині, високу урожайність і швидкі терміни плодоношення. Посадка і догляд за рослиною не потребують багато зусиль. В природі кизил може рости в посушливих місцях, на бідних ґрунтах.

Кизил має досить розлогу крону, тому висаджувати поблизу інших дерев не рекомендується. Місце для посадки обирають сонячне, відкрите, захищене від вітрів.

Його можна вирощувати на будь-яких ґрунтах. Висаджувати кизил рекомендується навесні, до початку розпуску бруньок. Перед посадкою ділянку потрібно підготувати і внести органічні добрива. Посадкову яму копають заздалегідь, розміром 80*80 см. За тиждень до посадки в яму вносять мінеральні і органічні добрива. Коріння молодого саджанця розпрямляють в ямі і присипають землею. Далі молоді рослини рясно поливають і мульчують шаром торфу. Для хороших і рясних урожаїв можна в саду висадити кілька різних сортів кизилу.

Цвіте кизил раніше ніж будь-які інші ягідні кущі, і не боїться весняних заморозків, під час морозу квітки закриваються. Основними обов'язками по догляду за кизилом буде: вчасний полив, в суху погоду, періодичне розпушення землі та видалення бур'янів і регулярне внесення мінеральних і органічних добрив.

Обрізку саджанців кизилу проводять в залежності від його виду. Якщо це кущ, то видаляти слід сухі, поламані або хворі пагони, а якщо дерево — то йому потрібно сформувати гарну крону. Таку обрізку рослини проводять весною або восени. Формувати крону молодого дерева краще в перші роки життя, а далі обрізка зводиться до видалення сухих і поламаних гілок. Ця рослина чудово піддається обрізці, їй можна сформувати оригінальну крону, тому вона користується шаленою популярністю у ландшафтних дизайнерів. Кизил, який досягнув 15-20 років зазвичай стає кволий та зменшує кількість плодів, але не розчаровуйтесь, проведіть обрізку пагонів, яким понад чотири роки. На наступний рік утворяться молоді, нові та міцні гілки, які порадують вас рясним врожаєм.

Вас зацікавив кизил?

Вам потрібна додаткова інформація чи консультація?

Ми завжди готові надати вам відповідь на будь-яке ваше запитання по вибору та догляду за саджанцями кизилу.

Наші контакти:

+38 097-775-37-17

+38 093-775-37-17

+38 099-945-77-15

Електронна пошта

biogardis@gmail.com