loading
Biogardis
Кипарис  Болевард rectangle
Вибір покупця
119 грн
Кипарис Бейбі Блю rectangle
Вибір покупця
119 грн
Кипарис Філіфера Нана rectangle
Вибір покупця
119 грн
rectangle

Кипарис — один з найяскравіших представників вічнозелених дерев. Кипарис — дивовижна хвойна рослина. Він відомий людству ще з давніх давен. Про походження якого досі нічого не відомо. Природнім місцем існування цієї хвойної рослини є теплі країни Азії. Кипарис стане незвичайно красивою окрасою вашого саду чи присадибної ділянки.

Основною відмінністю кипарису, що росте в природі від кипарису окультивованого людиною — його розміри. Дикий кипарис сягає до 30-ти метрів в висоту, в той час як декоративний — лише до 1-го метра. Декоративний і дикий кипарис мають спільні ознаки: забарвлення, форма крони, лускоподібне листя. Саме за ці ознаки кипарис так цінується садівниками.

Саджанці кипарису легко переносять морози і посуху. Полюбляє вологу, але не переносить її надлишку. Вирізняється кипарис пірамідальною, густою кроною з короткими гілками.

Місце для посадки потрібно вибирати затінене, оскільки кипарис не переносить прямих сонячних променів. Готуючи посадкову яму бажано використовувати субстракт із ґрунту і хвойного перегною. Як альтернативу можна використати суміш торфу.

Формуючу обрізку крони кипарису проводять ранньою весною, заразом видаляючи всі пошкоджені і сухі гілки. До 4-ох років кипарис на зиму вкривають шаром тирси або сухого листя чи хвої.