loading
Biogardis
rectangle

Займаючись створенням своєї присадибної ділянки кожен садівник мріє бачити її квітучою, починаючи з ранньої весни і аж до початку перших морозів. Багаторічні квітучі чагарники відмінно підійдуть для створення прекрасних ландшафтних дизайнів. Якщо правильно підібрати сорти квітучих кущів, то сад не втратить своїх пишних барв до пізньої осені. Після холодної зими, весняних барв у сад можуть вдихнути ті рослини, які не лише рано починають квітнути, а й квітки яких розпускаються задовго до розпуску листя. Квітучі кущі обов'язково притягнуть погляди усіх відвідувачів саду.

Найпопулярнішими квітучими кущами, що розпускаються ранньою весною є: форзиція, спірея, рододендрон та бузок. В літній період також великий вибір рослин: вейгела, гортензія, будлея та інші.

Обираючи багаторічні квітучі кущі для своїх ділянок, підшукайте правильне місце для нової рослини. Звертайте увагу на те, що кущі можуть бути високими, їм потрібно буде більше місця ніж низькорослим.

Для пишного і рясного цвітіння усі саджанці потрібно підживляти мінеральними і органічними добривами. Висаджувати багаторічні кущі краще навесні, так рослини зможуть набратись сил і вкорінитись до початку морозів. У перші кілька років після посадки молоді кущі краще вкривати на зиму.