Бузок мадам Лемуан rectangle
Вибір покупця
109 грн
Гортензія крупнолиста Букет роз rectangle
Вибір покупця
179 грн
Форзиція середня Лінвуд rectangle
Вибір покупця
99 грн
Бузок Аметист rectangle
Вибір покупця
109 грн
109 грн
Азалія японська Блю Тіт rectangle
Вибір покупця
159 грн
Жасмин Стефана rectangle
Новинка
109 грн
Рододендрон Нова Зембла rectangle
Вибір покупця
159 грн
Рододендрон Флаутандо rectangle
Новинка
159 грн
Рододендрон Персі Вайзман rectangle
Вибір покупця
159 грн
Азалія японська Гейша Оранж rectangle
Новинка
159 грн
Азалія японська Ледіканенс rectangle
Новинка
159 грн
Азалія японська Марушка rectangle
Новинка
159 грн
Азалія японська Шнеперле rectangle
Новинка
159 грн
Верес rectangle
Новинка
87 грн
rectangle

Займаючись створенням своєї присадибної ділянки кожен садівник мріє бачити її квітучою, починаючи з ранньої весни і аж до початку перших морозів. Багаторічні квітучі чагарники відмінно підійдуть для створення прекрасних ландшафтних дизайнів. Якщо правильно підібрати сорти квітучих кущів, то сад не втратить своїх пишних барв до пізньої осені. Після холодної зими, весняних барв у сад можуть вдихнути ті рослини, які не лише рано починають квітнути, а й квітки яких розпускаються задовго до розпуску листя. Квітучі кущі обов'язково притягнуть погляди усіх відвідувачів саду.

Найпопулярнішими квітучими кущами, що розпускаються ранньою весною є: форзиція, спірея, рододендрон та бузок. В літній період також великий вибір рослин: вейгела, гортензія, будлея та інші.

Обираючи багаторічні квітучі кущі для своїх ділянок, підшукайте правильне місце для нової рослини. Звертайте увагу на те, що кущі можуть бути високими, їм потрібно буде більше місця ніж низькорослим.

Для пишного і рясного цвітіння усі саджанці потрібно підживляти мінеральними і органічними добривами. Висаджувати багаторічні кущі краще навесні, так рослини зможуть набратись сил і вкорінитись до початку морозів. У перші кілька років після посадки молоді кущі краще вкривати на зиму.