Аґрус безколючковий Консул rectangle
Вибір покупця
59 грн
Аґрус Інвікта (зелений) rectangle
Вибір покупця
59 грн
59 грн
59 грн
Аґрус Медовий rectangle
Вибір покупця
59 грн
Аґрус Оксамит rectangle
Вибір покупця
59 грн
59 грн
59 грн
rectangle

Аґрус — це дуже цінна і популярна ягода для садівників. Він рано вступає в плодоношення і починає давати свої плоди на другий рік після посадки. Практично усі сорти аґрусу щорічно дають високі врожаї. З одного куща можна зібрати 20-35 кг ягід за сезон. Плоди аґрусу можуть зберігатися, не втрачаючи своїх властивостей, до тижня часу. Його ягоди багаті солями фосфору, кальцію та заліза.

Аґрус — це багаторічна, зимостійка рослина. Кущ може рости на одному місці до 20 років і більше. На сьогоднішній день відомо понад 1500 сортів аґрусу. Вони можуть бути як з колючками, так і без них, невисокі, розлогі, сильнорослі, або прямостоячі.

Грунт: Аґрус дуже добре росте та плодоносить на будь-яких ґрунтах, але не переносить надлишку вологи.

Посадка: Висаджувати аґрус потрібно ранньою весною, коли земля достатньо прогрілась, але ще не розпустилися бруньки. Але краще це робити восени, починаючи з вересня до початку листопада. Саджанці нашої компанії — із закритою кореневою системою, тому їх можна висаджувати як ранньою весною, так і пізно восени.

Підготовка: Спеціальної підготовки до посадки саджанців аґрусу не має. Просто потрібно розпакувати коріння рослини. Перед посадкою, потримайте саджанець у воді. Після висадки обов'язково полийте рослину.

Висадка: При посадці кущів аґрусу, відстань між ними повинна бути 1 м, для сильнорослих сортів — до 1,5 м. При посадці кущів рядами, між ними залишають відстань до 2м. При посадці будь-яких сортів аґрусу будьте уважні та не заглиблюйте кореневу шийку (це місце, де пагони переходять в коріння). Яму засипте землею та зробіть навколо рослини земляний валик і добре полийте рослину.

Догляд: Догляд за аґрусом не є складний, потрібно тільки розпушувати ґрунт, поливати за необхідності та легко обрізати. На зиму аґрус не потрібно вкривати.