rectangle

Колоновидні дерева

Колоновидні дерева відомі в садівництві давно, але останніми роками їх продаж набагато збільшився. Ріст попиту на колоновидні саджанці росте з кожним днем, тому садові центри пропонують різноманітні їх види гуртом і в роздріб за вигідними умовами.

У компанії «Biogardis» можна купити колоновидні дерева, ознайомившись з продукцією безпосередньо на нашому сайті. Обравши колоновидні дерева, можна замовити кур’єра, який доставить їх за вашою домашньою адресою або до найблищого відділення.

Даний вид товару поставляється по всій території України за допомогою відомих транспортних компаній, що надають послуги експрес-доставки.

У чому вигода придбання колоновидних дерев?

Найважливішим плюсом колоновидних дерев є їхня компактність. Якщо Ви маєте невеличку ділянку, сміливо зупиняйте вибір на колоновидних саджанцях. Незважаючи на розмір, вони чудово плодоносять, дивуючи Вас свіжими фруктами та ягодами у такій кількості, як і звичайні плодові дерева.

Якщо Ви хочете смакувати свіжими плодами протягом усього літа, радимо купити різні сорти дерев, плоди на яких будуть дозрівати в порядку черги – одне за одним.

Колоновидні дерева, ціна яких порівняно невелика, приносять значну користь в господарстві й дають рясний урожай. Фруктами з цих дерев можна не тільки вволю наїстися, а й зробити заготовки на зиму у вигляді варення, компотів, морсів та джемів.

Що потрібно врахувати при висадженні колоновидних дерев?

Перша умова для успішного приживлення рослини – купити колоновидні дерева високої якості. Оберіть постачальника з високим рейтингом і схвальними відгуками, і 50% справи буде вже зроблено. Отримавши колоновидні дерева поштою чи кур’єром, не забудьте перевірити їх на відсутність механічних ушкоджень. Після цього приступайте до посадки, яка здійснюється суворо за інструкцією до рослини. Колоновидні дерева, які ви плануєте купити , займатимуть небагато місця – лише до півметра, а плодів з одного деревця збирають більше 10 кг.

Хочете обрати колоновидні саджанці й купити їх уже сьогодні? Немає нічого неможливого! Визначтесь із варіантом доставки й кількістю рослин, і вже найближчим часом зможете милуватися колоновидними деревами, які дивують не тільки красою, а й урожаєм.

Де замовити колоновидні дерева в Україні?

Компанія «Biogardis» допоможе урізноманітнити асортимент фруктів у Вашому саду за допомогою колоновидних дерев типових видів. Навіть при невеликих масштабах прибудинкової території, можна ласувати улюбленими яблуками й грушами, вишнею й черешнею, сливами й абрикосами. Купити колоновидні фруктові дерева усіх зазначених видів гуртом або в роздріб можна в будь-який час, залишивши заявку на нашому сайті. Ми замовляємо колоновидні фруктові дерева у кращих вітчизняних виробників, які роками підтверджують свій статус, а рівень довіри до них росте швидкими темпами.

Вигідною пропозицією нашого центру ми вважаємо прийнятну ціну на колоновидні дерева, яка є найнижчою у країні. Сумніваєтесь? Знайшли дешевше? Зверніться до менеджера компанії, і ми обговоримо умови купівлі товару в роздріб і рівень вартості, а от замовлення гуртом надає право участі в бонусній програмі, тим самим підвищує рівень економії коштів.

Відгуки про колоновидні дерева на нашому сайті та в просторах інтернету впевнять вас в обов’язковому їх придбанні для саду, оскільки це дійсно дуже зручно й смачно. Варто лише спробувати, і Ви станете справжнім фанатом цих рослин і захочете купити колоновидні саджанці в якості презента родичам чи друзям.

«Biogardis» пропонує купити колоновидні дерева в Україні найвищої якості за ціною, з якою Ви зможете дозволити собі набагато більше покупок!