loading
Biogardis

Колір плоду

Назва

термін дозрівання

Вишня колоновидна Восторг rectangle
Новинка
149 грн
Вишня колоновидна Малютка rectangle
Вибір покупця
149 грн
rectangle

Колоновидні дерева відносяться до невибагливих садових рослин. З кожним роком популярність вирощування колоновидних дерев зростає. Сьогодні майже в кожному саду можна зустріти колоновидне деревце. Колоновидні вишні можна вирощувати в саду, де мало місця. Колоновидна вишня характеризується високою декоративністю і доповнить будь-який ландшафтний дизайн.

На відміну від стандартних сортів вишень, колоновидна вишня має кардинально іншу будову крони, тому посадка і догляд за нею має свої особливості. Крона колоновидної вишні росте не в ширину, а у висоту. Таким вишням не потрібно багато місця, і висаджувати їх можна на відстані 1 м один від одного.

Колоновидна вишня не дуже вимоглива до складу ґрунту. Ґрунт повинен бути насиченим мінеральними речовинами, волого- і повітропроникним, а ділянка — повністю освітлена.

Вишню переважно висаджують навесні, щоб молодий саджанець міг вкорінитись до настання морозів. Посадкову яму готують заздалегідь. Перед посадкою в яму вносять невеликий шар чорнозему змішаного з перегноєм. Якщо ґрунт дуже кислий, то додатково вносять небагато попелу або вапна.

Перші роки після посадки вишня буде рости повільно, тому велику увагу приділяють верхівці дерева. В перші 2-3 роки після посадки мінеральні добрива можна не вносити.

Також потрібно не забувати про обрізку дерева. Це робиться для формування правильної форми крони. В перший рік необхідно обрізати лише вершину і бокові гілки. На наступний рік можна залишити гілки довжиною 20 см. На третій рік можна ще трошки збільшити довжину пагонів. Коли рослина сягне висоти в 2,5 м, тоді можна уже підрізати бічні пагони і проріджувати крону дерева.