Колір плоду

Назва

термін дозрівання

Вишня колоновидна Восторг rectangle
Акція Вибір покупця
112 грн
149 грн
Вишня колоновидна Малютка rectangle
Акція
112 грн
149 грн
rectangle

Колоновидні дерева відносяться до невибагливих садових рослин. З кожним роком популярність вирощування колоновидних дерев зростає. Сьогодні майже в кожному саду можна зустріти колоновидне деревце. Колоновидні вишні можна вирощувати в саду, де мало місця. Колоновидна вишня характеризується високою декоративністю і доповнить будь-який ландшафтний дизайн.

На відміну від стандартних сортів вишень, колоновидна вишня має кардинально іншу будову крони, тому посадка і догляд за нею має свої особливості. Крона колоновидної вишні росте не в ширину, а у висоту. Таким вишням не потрібно багато місця, і висаджувати їх можна на відстані 1 м один від одного.

Колоновидна вишня не дуже вимоглива до складу ґрунту. Ґрунт повинен бути насиченим мінеральними речовинами, волого- і повітропроникним, а ділянка — повністю освітлена.

Вишню переважно висаджують навесні, щоб молодий саджанець міг вкорінитись до настання морозів. Посадкову яму готують заздалегідь. Перед посадкою в яму вносять невеликий шар чорнозему змішаного з перегноєм. Якщо ґрунт дуже кислий, то додатково вносять небагато попелу або вапна.

Перші роки після посадки вишня буде рости повільно, тому велику увагу приділяють верхівці дерева. В перші 2-3 роки після посадки мінеральні добрива можна не вносити.

Також потрібно не забувати про обрізку дерева. Це робиться для формування правильної форми крони. В перший рік необхідно обрізати лише вершину і бокові гілки. На наступний рік можна залишити гілки довжиною 20 см. На третій рік можна ще трошки збільшити довжину пагонів. Коли рослина сягне висоти в 2,5 м, тоді можна уже підрізати бічні пагони і проріджувати крону дерева.