loading
Biogardis

Колір плоду

Назва

термін дозрівання

Персик колоновидний Медовий rectangle
Вибір покупця
189 грн
Персик колоновидний Сувенір rectangle
Новинка
189 грн
rectangle

Колоновидні персики вважаються екзотичними рослинами для більшості регіонів України. Останнім часом колоновидний персик набуває великої популярності серед садівників. Його назва пов'язана з формою крони дерева, що нагадує колону. Такі дерева вирощують не тільки для отримання урожаїв, але і в якості декоративних рослин, які помітно виділяються в саду. Крона колоновидного персика має дуже просту будову. Вона складається з центрального стовбура і бічних невеликих гілок, що не розгалужуються. Колоновидні персики відносяться до карликових сортів, висота дорослого дерева не перевищує 2,5 м.

До переваг саджанців колоновидних персиків можна віднести:

  • компактний розмір, що дозволяє висаджувати кілька дерев на невеликій площі,
  • швидкий початок плодоношення,
  • простота у посадці та догляді за деревцем,
  • приємний смак плодів.

Посадка проводиться ранньою весною, до розпуску бруньок, або пізньої осені, після опадання листя. В останньому випадку саджанці вкривають на зиму. Перед посадкою колоновидних персиків готують посадкові ями, глибиною 60*70 см. На дно рекомендується засипати трохи щебеню, що перешкодить застою вологи.

Догляд за персиком нескладний. Дерево потребує поливу, підгодівлі та обрізки.

Протягом першого року саджанець поливають часто, в міру висихання землі. Підгодівлю проводять 2-3 рази за сезон. Весною і літом вносять мінеральні добрива, а восени — органічні.

Обрізка проводиться двічі на рік. Навесні видаляють пошкоджені морозами гілки і вкорочують бічні пагони до довжини 15-20 см. Важливо проводити весняну обрізку до початку розпуску бруньок. Восени проводять омолоджуючу обрізку.