loading
Biogardis

Колір плоду

Назва

термін дозрівання

Черешня колоновидна Сільвія rectangle
Вибір покупця
169 грн
Черешня колоновидна Хелена rectangle
Новинка
169 грн
rectangle

Колоновидні черешні — справжня знахідка для сучасних садівників. Колоновидна черешня дозволяє отримати хороші урожаї в межах обмеженого простору маленького саду. Колоновидна черешня середньоросле дерево, висотою до 2,5 м. Однією з головних особливостей колоновидних черешень є швидкоплідність, врожай можна збирати уже з 3-го року життя, що просто ідеально для кожного садівника.

Головною перевагою саджанців колоновидної черешні є прямий стовбур з невеликими плодовими гілками, на яких зав'язуються смачні та соковиті ягоди.

Колоновидні черешні найкраще висаджувати ранньою весною, коли вже пройдуть весняні морози, тоді рослина зможе вкорінитись і розростись до початку холодів. Обираючи місце під посадку колоновидної черешні, зауважте, що ділянка має бути захищеною від північних вітрів. Черешня полюбляє пряме сонячне світло і родючі ґрунти.

За 2-3 тижні до запланованої посадки підготуйте посадкову яму 80*70 см. Дно ями встеляють тонким шаром керамзиту, оскільки черешня погано реагує на надлишок вологи, але і не любить засухи. Зверху присипають сумішшю землі і перегною. Відстань між рослинами близько 1 м. Догляд за деревом не потребує багато зусиль.

Для стабільних урожаїв колоновидних черешень садівники рекомендують постійно слідкувати за рівнем вологи ґрунту і проводити своєчасну профілактичну обрізку. В перші роки після посадки молоді саджанці рекомендується поливати по 3-5 л води щодня.

Щорічно, кожної весни потрібно оглядати деревце і видаляти всі пошкоджені гілки. Загалом, структура колоновидних черешень дозволяє ненадовго забути про складну обрізку високорослих дерев.