loading
Biogardis

Колір плоду

Назва

термін дозрівання

Абрикос колоновидний Зоряний rectangle
Новинка
169 грн
Абрикос колоновидний Принц Март rectangle
Вибір покупця
169 грн
rectangle

Все більшої популярності в Україні набувають колоновидні дерева. Акуратно посаджені садки колоновидних дерев тішать око навіть найприскіпливіших перфекціоністів. В останні роки багато садівників висаджують колоновидні дерева. Великою перевагою колоновидних дерев є їх декоративність. Колоновидні абрикоси можна висаджувати на невеликих садових ділянках.

Колоновидний абрикос за формою крони нагадує колону від якої відходять бічні невеличкі гілки. Такі дерева є середньорослими. Висота колоновидних абрикосів не перевищує 2,5 м. Догляд за колоновидними деревами майже нічим не відрізняється від звичайних. Одним з плюсів колоновидного абрикоса є його декоративність і компактність. Цвіте абрикос ніжно рожевим цвітом в березні-квітні.

Вирощування колоновидного абрикоса як і будь-якого плодового дерева починається з вибору місця. Місце під посадку колоновидних абрикосів обирають сонячне і захищене від вітрів. Посадкову яму готують заздалегідь, перед посадкою в яму вносять трохи калійних добрив, вимішаних з землею. Після посадки саджанець добре поливають. Під час плодоношення плоди розташовуються близько до стовбура, тому їх зручно збирати. Догляд за молодими саджанцями потребує особливої уваги.

В перший рік після посадки під час цвітіння видаляються усі квіти. Це дозволить дереву краще вкорінитись. Також колоновидний абрикос потребує щорічної регулярної обрізки. Обрізку проводять двічі: восени і весною. Схема обрізки нескладна. Видаляються частково гілки, так щоб кожна мала довжину 15-20 см. Також обрізаються старі гілки, на яких уже не зав'язуються плоди.