Колір плоду

Назва

термін дозрівання

Абрикос колоновидний Зоряний rectangle
Акція Новинка
119 грн
149 грн
Абрикос колоновидний Принц Март rectangle
Акція Вибір покупця
119 грн
149 грн
rectangle

Все більшої популярності в Україні набувають колоновидні дерева. Акуратно посаджені садки колоновидних дерев тішать око навіть найприскіпливіших перфекціоністів. В останні роки багато садівників висаджують колоновидні дерева. Великою перевагою колоновидних дерев є їх декоративність. Колоновидні абрикоси можна висаджувати на невеликих садових ділянках.

Колоновидний абрикос за формою крони нагадує колону від якої відходять бічні невеличкі гілки. Такі дерева є середньорослими. Висота колоновидних абрикосів не перевищує 2,5 м. Догляд за колоновидними деревами майже нічим не відрізняється від звичайних. Одним з плюсів колоновидного абрикоса є його декоративність і компактність. Цвіте абрикос ніжно рожевим цвітом в березні-квітні.

Вирощування колоновидного абрикоса як і будь-якого плодового дерева починається з вибору місця. Місце під посадку колоновидних абрикосів обирають сонячне і захищене від вітрів. Посадкову яму готують заздалегідь, перед посадкою в яму вносять трохи калійних добрив, вимішаних з землею. Після посадки саджанець добре поливають. Під час плодоношення плоди розташовуються близько до стовбура, тому їх зручно збирати. Догляд за молодими саджанцями потребує особливої уваги.

В перший рік після посадки під час цвітіння видаляються усі квіти. Це дозволить дереву краще вкорінитись. Також колоновидний абрикос потребує щорічної регулярної обрізки. Обрізку проводять двічі: восени і весною. Схема обрізки нескладна. Видаляються частково гілки, так щоб кожна мала довжину 15-20 см. Також обрізаються старі гілки, на яких уже не зав'язуються плоди.