loading
Biogardis
rectangle

У світі не існує людини, яка б не любила полуницю. Обожнюють її і всі жителі України без виключення – від Івано-Франківська до Києва, від Львова до Харкова.

Вона є першою сезонною ягодою, тому вирощування полуниці приносить садівникам чималий прибуток, саме тому більшість бажають купити полуницю, замовивши її з доставкою в інші населені пункти країни. Частіше компанія «Biogardis» стикається із замовленням саджанців полуниці гуртом, але доставляє саджанці полуниці й у роздріб, а купити саджанці полуниці поштою можуть жителі будь-яких населених пунктів.

В нашому інтернет-магазині Ви можете купити саджанці полуниці типових та нових сортів, які щойно з’явилися в продажі. «Biogardis» пропонує найбільш конкурентоспроможну ціну на розсаду полуниці, купити яку можна найбільш зручним способом – онлайн, чи замовити по телефону.

Як правильно доглядати полуницю?

Вирощування полуниці – справа делікатна, але не надто складна. Кожен, хто має бажання зайнятися посадкою саджанців полуниці, зазвичай не має проблем з доглядом за нею, проте слід мати певні знання щодо різних сортів полуниці та їх особливостей. Полуниця, вирощування якої можна починати восени чи навесні, потребує насамперед регулярного поливу, особливо при сонячній теплій погоді. Немає однозначної відповіді, коли садити саджанці полуниці краще, оскільки вони завжди дають рясний урожай за умови правильного догляду.

Якщо Ваша ділянка, на якій планується посадка полуниці, добре освітлена й захищена від вітрів, то Ви маєте можливість зібрати багатий урожай ягід полуниці – соковитих, великих, яскравих. Якщо вчасно поливати, видаляти вусики й підживлювати саджанці полуниці, то вони радуватимуть власників городу смачними ягодами протягом декількох років.

Єдине зауваження: ранні сорти полуниці можна висаджувати лише тоді, коли земля вже повністю прогрілася, а синоптики не обіцяють весняних заморозків – у такому випадку саджанці полуниці можуть загинути від холоду й вітру. В зимовий період всі сорти полуниці потребують надійного укриття, аби морози не знищили саджанці полуниці й не залишили Вас без урожаю на майбутній рік.

Де купити розсаду полуниці?

Необхідно купити полуницю на Закарпатті? Потрібно оформити замовлення на гуртову поставку полуниці в Почаєві? Досі міркуєте, де купити розсаду полуниці? Ми маємо єдину правильну відповідь на ці запитання – «Biogardis» радо запропонує Вам купити саджанці полуниці в Україні гуртом в достатній кількості, оскільки наші співробітники постійно оновлюють й поповнюють асортимент. Наша компанія запропонує якісні саджанці полуниці за ціною, яка стане приємним сюрпризом для кожного клієнта. Ми надаємо гарантію на всі саджанці полуниці, тому Ви легко можете купити розсаду полуниці й гарантовано отримати великий урожай ягід. Це подарує Вам можливість двічі на рік куштувати стиглу вітамінну полуницю без нітратів і шкідливих домішок, пригощати рідних та друзів, робити морси й варення, а також задуматися про власний бізнес, який дозволить людям купити полуницю найвищого зразка якості.

Обирайте компанію «Biogardis», і Ви гарантовано отримаєте надійного постачальника, у якого можна купити розсаду полуниці різних сортів у бажаній кількості.