loading
Biogardis

термін дозрівання

Абрикос Ерлі Ред Оранж rectangle
Вибір покупця
139 грн
Абрикос Красень Києва rectangle
Вибір покупця
139 грн
Абрикос Кримський амур rectangle
Вибір покупця
139 грн
rectangle

Абрикос — надзвичайно смачний і корисний фрукт. На маленьких садових ділянках варто висаджувати карликові сорти абрикосів. Для закладання саду з карликових сортів обирають одно або дворічні щепи. Завдяки селекціонерам, на сьогодні відомо безліч сортів абрикоса, які можна вирощувати в будь-яких широтах. Карликові абрикоси починають плодоносити на другий-третій рік після посадки.

Карликові абрикоси в висоту сягають 2-2,5 м, тому догляд за ними нескладний. Збирати урожай та обрізати пагони буде набагато простіше.

Посадку саджанців карликових сортів проводять як посадку звичайних плодових дерев, але звісно є декілька відмінностей. Ґрунт повинен бути родючим. Посадкову яму готують розміром 50*70 см. Абрикоси полюбляють ділянки з прямим сонячним світлом, без сильних вітрів. Після посадки ґрунт навколо мульчують. Карликові абрикоси чутливі до морозів, тому на зиму коріння молодих дерев вкривають шаром сухого листя чи тирси.

Догляд за абрикосами зводиться до внесення добрив, поливу, який проводять часто, і обрізки крони дерева. Полив здійснюють рано вранці або пізно ввечері. Підживлення проводиться шляхом внесення добрив у ґрунт. Органіку вносять раз на 3-5 років.

Обрізку дерева проводять двічі на рік навесні і восени, формують крону, проводять санітарну обрізку, забезпечуючи хороший ріст і регулюючи урожайність.