loading
Biogardis
rectangle

Карликові дерева

Карликові дерева є досить популярними серед садівників, оскільки дають можливість прищеплювати ті сорти рослин, які мають суттєві переваги – чи в догляді, чи в урожаї, чи в характеристиках плодів.

Саджанці карликових дерев актуальні тоді, коли Ви хочете зекономити місце на ділянці, натомість отримавши види плодів, що різняться за смаковими якостями.

Компанія «Biogardis» пропонує широкий вибір карликових дерев, купити які можна зручним для вас способом. Фасування й транспортування товарів Україною здійснюється за рахунок фірми, якщо замовлення перевищує суму в 1100 гривень.

Переваги карликових дерев

Даний різновид рослин має очевидні переваги перед класичними плодовими деревами. Найперше, що приваблює покупців – їх компактність, а також ранній збір урожаю, тобто можна купити карликові плодові дерева й уже в перший рік отримати з них плоди, а з роками їхня кількість лише збільшуватиметься. Важливий також той факт, що карликові дерева надають можливість ручного збору врожаю, що економить багато часу й сил садівників. Вони не примхливі, легко приживаються й потребують мінімального догляду. Зручно, що на невеликій частині ділянки можна розмістити декілька різновидів саджанців карликових дерев, обираючи як типові види, так і незвичайні для наших садів.

Дехто вирішує купити карликові плодові дерева лише для приготування зимових заготовок, оскільки їх плоди відрізняються кращими смаковими якостями. Таким чином, стає можливим комбінувати різні плоди для отримання ексклюзивних смаків джемів та варення.

Саджанці карликових дерев вирощують і в декоративних цілях – для прикрашення садиби й урізноманітнення ландшафтного дизайну. Такий варіант теж має право на існування, оскільки ці рослини виглядають стильно і мають красиву форму, але ж варто пам’ятати, що карликові дерева добре плодоносять, тому заздалегідь обміркуйте, що будете робити з отриманим урожаєм. Ми маємо багато прикладів приватних ділянок, коли ці оригінальні рослини додали особливого шарму прибудинковій території.

Вигідне придбання карликових дерев в Україні

«Biogardis» запрошує Вас в інтернет-магазин, де представлені карликові дерева, купити які пропонується в найбільш зручний спосіб: наші менеджери приймають замовлення в телефонному режимі, на електронну пошту, а також через заявку на сайті. Оберіть карликові дерева самостійно чи за порадою наших спеціалістів, якщо вини необхідні, і Ви отримаєте товар високої якості з покращеними смаковими властивостями.

Жителям інших міст України ми пропонуємо замовити продукцію гуртом або в роздріб у нашому інтернет-магазині з доставкою – це зручно і швидко, оскільки ми співпрацюємо з найбільш популярними перевізниками в країні. Приміром, до Києва посилка доставляється лише за одну-дві доби, де Ви можете забрати її у будь-якому відділенні транспортної компанії.

Чому саме «Biogardis»? Візьміть до відома основні гасла нашої роботи й вирішуйте!

  • Пропонуємо кращий товар у країні.
  • Ставимо демократичну ціну.
  • У нас – найширший асортимент карликових дерев.
  • Працюємо гуртом і в роздріб, не маємо мінімальної суми замовлення.
  • Надаємо безкоштовну консультацію щодо догляду за рослинами.
  • Для постійних клієнтів – знижки й бонусна програма.