loading
Biogardis

термін дозрівання

Яблуня Богемія rectangle
Вибір покупця
119 грн
Яблуня Елізе rectangle
Новинка
119 грн
Яблуня Мельба rectangle
Вибір покупця
119 грн
119 грн
rectangle

Садівництво все частіше розвивається на фермерських землях. Саме невеликі фермерські угіддя підштовхують фермерів до вирощування карликових дерев. Карликові груші, яблуні, абрикоси, вишні ідеально доповнять будь-який сад. Вибір саджанців карликових дерев не дуже великий, але вони можуть приносити високі урожаї. Дерева рано вступають у плодоношення і це цінується не лише фермерами, а й садівниками з невеликими садами.

Для саду з карликових яблунь зазвичай підходять одно- або дворічні щепи. Догляд за такими деревами не потребує багато зусиль. Вони ростуть не вище 2-ох метрів, крона не розростається, тому урожай збирати дуже легко. Карликові яблуні потребують регулярної обрізки. Але слід пам'ятати, що неправильна обрізка дерева може його повністю занапастити. Всі роботи по догляду за деревами можна проводити стоячи на землі або на невисокій драбині. За ґрунтом в саду теж потрібен догляд. Карликові яблуні потребують регулярного поливу, розпушування ґрунту і підгодівлі.

Карликові дерева садять навесні. Для посадки готують широку посадкову яму, для того щоб можна було вільно розправити коріння в ямі. На дно ями стелять шар перегною або іншого органічного добрива, потім поміщають саджанець і присипають його землею.

Коренева система карликових дерев не залягає глибоко. Тому ґрунт навколо молодого саджанця мульчують шаром тирси або торфу. Така процедура вбереже деревце від промерзання взимку.

Карликові яблуні не дуже вимогливі до обрізки. Для отримання хороших урожаїв на кожному етапі росту потрібно правильно формувати крону. Якщо цього не робити, то з кожним роком урожай буде зменшуватись.

Спочатку необхідно видалити з дерева трохи листяного покриву. Це потрібно для того щоб рослина отримувала повноцінне харчування і достатню кількість сонячного світла. Якщо крону дерева сильно зменшити, то дереву можна завдати великої шкоди. Саме тому дуже важливо обрізати карликові яблуні за всіма правилами. Обрізку карликових порід виконують 2 рази на рік — навесні і восени. В цей період молоді пагони ще не почали розпускатись.