loading
Biogardis

термін дозрівання

119 грн
Вишня Мценська rectangle
Вибір покупця
119 грн
Вишня Тамаріс rectangle
Новинка
119 грн
rectangle

Карликові вишні — рослини, що водночас декоративні і плодові. Такі вишні не займають багато місця в саду і дають хороші та стабільні урожаї. Завдяки цим якостям садівники прагнуть виростити карликову вишню в себе на ділянці. Але для отримання великого урожаю, потрібно правильно посадити дерево, адже від посадки залежить як буде розвиватись саджанець.

Карликові вишні сягають в висоту 2-2,5 м, з гнучкими пагонами та компактною кроною. Під час цвітіння вишні, сад наповниться ніжним ароматом, а дерево стане схожим на невисоку сніжно-рожеву кулю.

Посадку саджанців карликових сортів вишні проводять навесні, опісля весняних заморозків. Відстань між саджанцями витримують до 2-ох метрів. Посадкову яму готують як і для звичайних вишень, але перед посадкою на дно ями поміщають шар перегною. Під час посадки корені розпрямляють в ямі та засипають шаром землі. Обов'язково потрібно встановити кілок для опори стовбура, оскільки вітер може зламати молодий стовбур.

Коренева система карликових дерев не залягає глибоко. Тому ґрунт навколо молодого саджанця мульчують шаром тирси або торфу. Така процедура вбереже деревце від промерзання взимку.