loading
Biogardis

термін дозрівання

Груша Бере Арданпон rectangle
Новинка
119 грн
Груша Гранд Чемпіон rectangle
Вибір покупця
119 грн
rectangle

Все частіше садівники прагнуть виростити на своїх присадибних ділянках чи невеличких садах карликові породи дерев. Вибір таких дерев порівняно невеликий, але приносить стабільно високий урожай. Сади з карликових порід дерев виглядають дуже елегантно і акуратно.

Карликові груші вирізняються раннім плодоношенням, тому дуже цінуються садівниками. Їх вирощують не лише для промислових цілей, а також для власного споживання. Такі груші стануть прекрасним доповненням до будь-якого саду.

Закладаючи сад з саджанців карликових груш обирають щепи 1 або 2 річні. Особливого догляду такі дерева не потребують. Невеликий ріст, до 2-ох метрів та компактна крона дозволяють збирати урожаї без значних зусиль.

Найоптимальніший час для посадки карликових — весна, коли мине загроза нічних заморозків. Місце обирають сонячне, без наскрізних вітрів. Посадкову яму готують заздалегідь, вона повинна бути широкою, для того щоб можна було вільно розправити корені. Дно ями встеляють шаром органіки. Щоб захистити молоді саджанці взимку, ґрунт зверху мульчують шаром торфу.