висота

249 грн
249 грн
Інжир Рандіно rectangle
Вибір покупця
249 грн
rectangle

Ще з давніх давен інжир цінується за свої лікувальні властивості, а надзвичайний смак плодів оцінять справжні гурмани. Плоди інжиру називають колодязем корисних вітамінів і мінералів. Інжир або фігове дерево — це листопадне, низькоросле дерево, батьківщиною якого вважають Малу Азію та Середземномор'я. Інжир досить поширений в теплих регіонах. Вважається, що саджанці інжиру — одна з перших рослин окультивованих людиною.

Для вирощування в наших широтах обирають самозапильні сорти інжиру. В холодних регіонах вирощувати інжир потрібно в теплицях. У місцевості з м'яким кліматом інжир вирощують у відкритому ґрунті, обираючи місце з південного боку саду, де багато сонячного тепла. Ґрунтові води повинні залягати, не вище 3-ох метрів. Клімат України підходить для вирощування більшості сортів інжиру, тільки взимку його потрібно захищати від морозів.

Ділянку під посадку готують завчасно. Спочатку обрану ділянку удобрюють органічними добривами, найкраще перегноєм і перекопують. До складу ґрунту інжир невимогливий, але потребує багато вологи. Найчастіше висаджують інжир весною, після закінчення весняних заморозків.

У перші роки після посадки догляд за інжиром як і за всіма плодовими деревами зводиться до своєчасного, помірного поливу, розпушування землі навколо саджанця і формування крони молодого саджанця. На четвертий рік в травні ґрунт мульчують перегноєм.

Одним з основних обов'язків садівника в догляді за деревом є обрізка. Проводити обрізку потрібно дуже акуратно, оскільки надмірне видалення гілок буде сприяти згущенню крони. Таку обрізку проводять весною, після весняних заморозків. Ще одну обрізку проводять восени, перед підготовкою рослини до зимівлі, видаляючи усі сухі та пошкоджені пагони.