loading
Biogardis
rectangle

Хвойні рослини набирають швидкого поширення не тільки в Західній Україні, де їх вирощували здавна, а й по всій території країни – від Львова до Дніпра. Раніше садівники віддавали перевагу типовим видам хвойних дерев в Україні, сьогодні ж активно обирають сорти оригінальних хвойних дерев та кущів.

Хвойні дерева не тільки мають естетичну привабливість, а й лікувальний ефект. Вони багаті на вітаміни, які виділяються в повітря, тому прогулянка біля хвойних кущів на ділянці додає сил та енергії для боротьби з недугами.

«Biogardis» є відомою компанією, яка здійснює продаж декоративних хвойних рослин гуртом і в роздріб по всій території України.

Краса й користь хвойних рослин

Зовнішній вигляд хвойних рослин зачаровує. Можливо, це є причиною придбання чудових декоративних хвойних дерев та кущів, які прикрашатимуть відтепер Ваше подвір’я.

Але ці рослини не тільки прекрасні, але й корисні. Звісно, Ви помічали, як легко дихається у хвойному лісі. Усе це завдяки фітонцидам, що виділяються хвойними деревами в повітря. Саме вони допомагають боротися із хвороботворними мікробами, покращуючи наш імунітет. Хвойні рослини містять також вітамін С, користь якого загальновідома для дорослих і дітей. А чого вартує гаряча ванна із додаванням хвої в кінці робочого дня – це треба тільки спробувати на собі, і Ви відродитесь, наче Фенікс!

У нашому інтернет-магазині широко представлені саджанці хвойних дерев та кущів: 

  • кипариси;
  • тиси;
  • туї;
  • ялинки;
  • ялівці.

Для чого купувати саджанці хвойних дерев? Класичні види хвойних дерев, висаджені на ділянці, будуть радувати не тільки Вас, а й Ваших дітей та онуків, які з радістю прикрашатимуть їх взимку та разом із Вами святкуватимуть Новий рік й Різдво Христове. Якщо ж бажаєте оригінальності, то можна купити незвичні види хвойних дерев у «Biogardis» – ялинку «Карел» або «Коніка», які виглядають на ділянці просто розкішно! Хвойні кущі та хвойні дерева можна комбінувати й поєднувати з іншими видами рослин, від цього Ваш сад тільки ставатиме багатшим та благороднішим.

Купити хвойні дерева і чагарники у «Biogardis» можна не лише для саду в приватному секторі, вони також ідеально доповнюють клумби біля багатоповерхівок у великих містах. Високі, стрункі хвойні дерева – туї – займають небагато місця, а виглядають дуже достойно й гармонійно в міському ландшафті. Ніжний різновид хвойних кущів – ялівець – прекрасно доповнює композицію, органічно поєднуючись із квітучими рослинами у дворах новобудов.

Як придбати хвойні рослини в «Biogardis»?

Пошуки оптимальних умов для придбання хвойних рослин можуть зайняти довгий час, до якого додадуться нервові затрати. Радимо уникнути цих неприємних моментів і скоротити час пошуку, скориставшись вигідною пропозицією від «Biogardis». Ми пропонуємо саджанці хвойних дерев з доставкою по всій Україні.

У нас завжди представлено величезний асортимент хвойних декоративних рослин, купити які можна гуртом і в роздріб за найбільш привабливою ціною по всій Україні. Аби купити саджанці хвойних рослин, необхідно зробити прості речі – обрати, замовити й отримати! Для вибору товару достатньо додати його в корзину, вказавши бажану кількість, натиснути кнопку «Замовити» й заповнити анкету для зворотного зв’язку. Після обробки замовлення на хвойні рослини наші співробітники упакують придбані позиції та відправлять до кінцевого пункту, який буде вказано в заявці, де Ви його й отримаєте протягом 1-2 діб. Умови оплати обираєте також Ви: передоплатою на карту банку чи після отримання замовлення по факту на пошті.