loading
Biogardis

Назва

висота

Горіх грецький Ідеал rectangle
Вибір покупця
169 грн
rectangle

Волоський або грецький горіх — дерево роду Горіх, відноситься до родини Горіхові. Батьківщиною рослини вважають Іран, хоча є теорія що дерево може мати і китайське походження. Волоський горіх затребуваний завдяки своїм корисним властивостям. Багато садівників цікавляться як правильно садити горіх, так щоб він швидше почав плодоносити, та давав високі урожаї. Перша згадка про горіх появилась в історичних документах ще в VII-V ст. до нашої ери.

Грецький горіх — високоросле дерево, в природних умовах може сягати 25-ти метрів. Кора горіха сіра, а великі гілки утворюють пишну і розлогу крону. Листки овальної форми розпускаються разом із яскраво-зеленими квітками. Горіх — самозапильний, не потребує додаткових запилювачів.

Деревину саджанців грецького горіха відносять до цінної сировини, з неї часто виготовляють дизайнерські меблі. З листків горіха виробляють барвники для тканин. На основі плодів горіха можна приготувати безліч смачних страв і лікарських препаратів.

Для посадки горіхів слід ретельно обирати місце. Горіх полюбляє сонячні місця, має високу морозостійкість. Якщо садити кілька саджанців одразу, то потрібно дотримуватись відстані між ними до 5-ти метрів. Коріння горіха розростається широко, тому важливо витримувати відстань між ними. На підготовленій ділянці викопують яму 40*40 см. Після посадки деревце добре поливають і мульчують землю навколо стовбура. Найкраще росте на вологих суглинистих ґрунтах з невисоким вмістом ґрунтових вод.