loading
Biogardis
rectangle

Плоди дерев волоського горіха відомі своїми пікантними смаковими властивостями, завдяки чому широко використовуються в харчовій промисловості та домашній кулінарії. Але крім надзвичайного смаку горіхи є дуже корисними для організму, оскільки допомагають акумулювати сили для боротьби з різними захворюваннями.

Для придбання саджанців волоських горіхів Ви можете залишити запит «куплю горіхи» у відомих пошукових системах, а потім почати обирати постачальника. Але ми радимо одразу зайти на сайт«Biogardis», оскільки наша компанія займає головні позиції щодо продажу саджанців волоських горіхів.

Компанія «Biogardis» пропонує найбільш вигідні умови на придбання саджанців волоських горіхів в Україні: безкоштовна консультація щодо догляду й посадки, товар найвищої якості, можливість покупки гуртом і в роздріб, вигідна ціна, надійна упаковка, оперативна доставка по території України.

Як вирощувати саджанці грецьких горіхів?

Для вирощування горіхів необхідні особливі кліматичні умови, вони не ростуть в більшості країн світу. Клімат України ідеально підходить для дерева горіха, оскільки воно стійке до перепадів температур, тому зимові морози йому не страшні.

Саджанці грецьких горіхів, або волоських, як їх ще називають, швидко ростуть й уже через декілька років досягають 20-х метрів, а іноді й перевищують цю позначку. Вони прекрасно плодоносять, якщо за ними правильно доглядати: висаджувати можна на сонячному місці, деревце має отримувати достатньо вологи та добрив двічі на рік. Волоський горіх радимо висаджувати на відстані не менше п’ятьох метрів, аби коренева система мала можливість розвиватися.

Плоди грецького горіха використовуються не тільки для приготування страв, а й використовуються як природні ліки. Наприклад, суміш із горіхів, сухофруктів, лимонів і меду підтримує серцеве-судинну систему, укріплюючи її. А їх омолоджуючі властивості дуже цікавлять жіночу половину людства.

Чи вигідно вирощувати волоські горіхи в Україні?

Займатися даною справою надзвичайно вигідно, оскільки ціна на горіхи в Україні має тенденцію до збільшення. Це пов’язано і з загальним подорожчанням ресурсів, і з умовами вирощування різних видів горіхів, і з рівнем урожаю на рік. Оскільки ціна на горіхи у 2016 році відчутно піднялася, садівники замислились над придбанням саджанців грецьких горіхів для отримання плодів для власних потреб чи здійснення малого бізнесу – продажу типових видів горіхів та незвичних для наших садів екземплярів.

З огляду на великий попит в даному питанні, компанія «Biogardis» поповнила асортимент продукції різними сортами горіхів, аби Ви могли обрати найкращі для власного саду й городу. Сьогодні ми пропонуємо найбільш популярні серед населення види горіхів гуртом і в роздріб:

  • волоський (грецький);
  • лісовий (фундук);
  • мигдаль.

Купити саджанці волоських горіхів в нашому інтернет-магазині дуже зручно: спершу треба обрати на сайті бажані позиції, далі – замовити через заявку на сайті чи телефоном, і в той же день саджанці горіхів будуть упаковані й відправлені до будь-якого населеного пункту нашої країни, у якому розташовано офіс компанії-перевізника. Сума замовлення з доставкою залишиться для Вас незмінною, якщо Ви купите горіхи на суму від 1100 гривень.

Не витрачайте час на пошуки найвигіднішої ціни на горіхи: замініть в пошуковому рядку запит з «куплю горіхи» на «Biogardis», і ваші проблеми вирішаться набагато швидше! Вас точно здивує великий асортимент товарів для саду й городу, розміщений у каталогах на сайті, а сервіс європейського зразка від наших співробітників упевнить у правильності вибору постачальника.

У нас Ви зможете купити горіхи, ціна яких буде найбільш прийнятною серед багатьох садових центрів і магазинів України. Незважаючи на те, чи Вас цікавить придбання продукції гуртом, чи в роздріб, кожен наш покупець має можливість зареєструвати на сайті в особистому кабінеті, за допомогою якого отримуватиме бонусні накопичення й важливу інформацію щодо сезонних знижок та акцій в «Biogardis».