199 грн
Годжі Лайф Беррі rectangle
Вибір покупця
199 грн
Годжі Лхаса rectangle
Вибір покупця
199 грн
Годжі Нью Біг rectangle
Вибір покупця
199 грн
rectangle

Годжі — високий та розлогий кущ, висотою до 3,5 м. В дикій природі годжі можна зустріти в горах Гімалаях. А батьківщиною цього красивого куща вважається Китай. Також кущі годжі дуже поширені в Європі, Азії, та Північній Африці. Годжі відноситься до сімейства Пасльонові. В китайських легендах ягоди годжі називають ягодами безсмертя.

Цей листопадний чагарник має товсте коріння, що залягає глибоко в землі. Плодоносить кущ з травня по вересень. За сезон можна збирати урожаї кілька разів. Сушені ягоди годжі схожі на великі родзинки. Ягоди годжі цінуються своїм унікальним набором вітамінів та мінералів. Їх використовують для приготування різноманітних десертів, йогуртів, чаїв, соків, вин, коктейлів та інших. Смак свіжих плодів — солодкий з пасльоновим присмаком, нагадує курагу. Завдяки тривалому цвітінню кущі годжі мають дуже декоративні якості.

Посадка та догляд за рослиною не потребує особливих зусиль, якщо знати як правильно висаджувати молоді саджанці годжі. Посадку проводять навесні перед початком розпуску бруньок на сонячних місцях з пухким, родючим ґрунтом. Посадкову яму готують розміром 50*60 см, на відстані близько 2-ох метрів. В літній період потрібно часто поливати рослину, а також періодично розпушувати ґрунт.

Молоду рослину потрібно підживлювати мінеральними і органічними добривами, щоб забезпечити рослині хороший ріст і урожаї. Кущ годжі розростається дуже сильно, чим пишніша крона тим дрібніші ягоди. Тому обрізку потрібно проводити регулярно, проріджуючи крону.