loading
Biogardis
rectangle

Вибір плодових дерев – справа важлива, адже вони радуватимуть власника не один рік. Плодові дерева плодоносять дуже довго, так що навіть декілька наступних поколінь можуть насолоджуватися соковитими фруктами та ягодами.

Компанія «Biogardis» пропонує саджанці плодових дерев різноманітних видів, обрати які Ви можете самостійно чи за порадою нашого менеджера. У цьому допоможе каталог сортів плодових дерев, який розкриває основні характеристики кожного виду, а також містить фото з реальним зображенням майбутнього урожаю. Швидке обслуговування, приємна ціна, доставка, інструкція по посадці, безкоштовна консультація – усе це Ви отримаєте при співпраці з нами.

Обирайте якісні саджанці плодових дерев, купити які можна в нашому магазині в зручний час і спосіб. Гуртом чи в роздріб, з можливістю безготівкової передоплати чи оплати при отриманні, онлайн чи в телефонному режимі – компанія «Biogardis» дарує можливість обирати саме Вам.

Особливості вибору плодових дерев:

Кожен з нас має свій смак і вподобання. Дехто є консервативним, надаючи перевагу типовим для нашого клімату плодовим деревам – яблуням та грушам, інші ж підходять до облаштування власної садиби творчо, бажаючи надати їй нових кольорів. Так в наших садах з’являються саджанці плодових дерев екзотичних видів. Компанія «Biogardis» намагається догодити навіть найприскіпливішим клієнтам. Тому в нашому інтернет-магазині є широкий вибір саджанців плодових дерев: 

 • абрикос;
 • айва;
 • алича;
 • вишня;
 • груша;
 • черешня;
 • слива;
 • шовковиця;
 • яблуня.

Крім того, асортимент магазину поповнився недавно ще й незвичними для нашого клімату, але вже пристосованими до нього саджанцями плодових дерев:

 • інжир;
 • нектарин;
 • персик.

Усі плодові дерева добре приживаються, тому вже скоро Ви частуватимете друзів і рідних фруктами та ягодами із власного врожаю.

Як купити плодові дерева в «Biogardis»?

Наш інтернет-магазин може відправити саджанці плодових дерев у будь-яке місто України, при цьому вартість замовлення з доставкою буде незмінною, якщо ви оберете продукцію на суму від 1100 гривень. Якщо Ви плануєте купити плодові дерева на меншу суму, можете додати в корзину інші рослини чи товари для саду й городу, оскільки так Ви суттєво зекономите та візьмете участь в нашій бонусній програмі. Аби дізнатися терміни й умови доставки товару до Києва чи Івано-Франківська, зайдіть на сайт перевізника.

Ми працюємо як з мінімальними замовленнями в роздріб, так і пропонуємо товари оптом, великими партіями, тому Ви можете купити рослини в необхідній кількості завжди. Якщо раптом не буде в наявності саджанців плодових дерев потрібного виду, ми оперативно обробимо Вашу заявку та повідомимо Вам про нові поставки. Вам не доведеться довго чекати: Ваші плодові дерева будуть доставлені максимально швидко.

Обирайте «Biogardis» як надійного й чесного постачальника, оскільки в нас можна не тільки купити плодові дерева та інші рослини для саду, а й отримати кваліфіковану допомогу спеціаліста в разі необхідності.