loading
Biogardis
449 грн
269 грн
Лимон Пандероза rectangle
Вибір покупця
269 грн
Мандарин італійський (Кумкват) rectangle
Вибір покупця
269 грн
Мандарин Кінкан rectangle
Вибір покупця
269 грн
269 грн
rectangle

Представляємо вашій увазі ексклюзивні рослини, нідерландської селекції, які володіють неймовірними лікарськими властивостями:

Гінко Білоба — це єдина рослина, яка містить речовини, завдяки яким підвищується еластичність судин, пригнічується утворення тромбів, покращується циркуляція крові. Його називають “деревом молодості”, тому шановні клієнти обовязково придбайте цю рослину для свого саду.

Гумі — це ягідний чагарник, плоди якого за висновками учених, володіють величезним вмістом вітамінів, біологічно активними та дубильними речовинами, пектином та ін. Отже, рекомендуємо посадити ці ексклюзивні рослини та будьте завжди красиві та здорові!

Кімнатні лимони та мандарини популярні у багатьох країнах світу вже багато років. Вирощують лимони та мандарини у кімнатних умовах не лише через декоративність: плоди домашнього лимона та мандарина не менш смачні, ніж плоди лимонів, мандаринів, що зріють під південним сонцем. Якщо Ви розгублені й не знаєте, де можна купити саджанці екзотичного лимона в Україні, радо сповіщаємо, що компанія «Biogardis» пропонує вам обрати бажані екзотичні рослини вже зараз, оформивши замовлення онлайн чи в телефонному режимі. Лимони та мандарини, які представлені у нашому інтернет-магазині можна вирощувати не тільки в кімнатних умовах, а й в теплицях та зимових садах.

Оскільки цитрусові вимагають великої кількості світла, то в зимовий період їх потрібно додатково підсвічувати. У період цвітіння, рослинам необхідно забезпечити повний спокій, нікуди не переміщувати й не чіпати, оскільки їхні квіти дуже чутливі до перемін і тому можуть осипатися.

На період дозрівання, рослині потрібно забезпечити необхідні умови, до яких відносять рясний полив теплою водою, гарне освітлення та комплексне підживлення добривами. Підживлення це чудовий спосіб поліпшити стан рослини та забезпечити гарне плодоношення, використовуючи спеціальне добриво для цитрусових.

Кімнатний лимон та мандарин любить полив та добре реагує на постійне обприскування. До складу ґрунту повинні входити пісок, дернова та листяна земля, а також перегній.

Обрізку лимона проводять у лютому або березні. Не варто допускати цвітіння рослини, доки не будуть сформовані гілки, тому бутони краще обривати, щоб не допустити виснаження деревця. Саджанці кімнатних мандаринів та лимонів не потребують формування крони, лише іноді доводиться видаляти засохлі гілочки, які неправильно ростуть.

Компанія «Biogardis» нещодавно додала до асортименту екзотичні рослини, серед яких ви можете обрати саджанці лимона "Пандероза", мандаринів "Кінкан" і "Уншіу", а також італійського мандарину, відомого нам як "Кумкват".

Також сміло можете вирощувати Понциріус лимон (вуличний) у своєму саду чи на присадибній ділянці. Це не тільки красиве та декоративне дерево, але його плоди володіють лікарськими властивостями.

Забезпечивши себе достатньою кількістю плодів цитрусових, ви отримаєте не лише смаколики для всієї родини, а й надзвичайно красиві та декоративні рослини.