loading
Biogardis
rectangle

Троянди — завжди будуть неперевершеними серед садових квітів, протягом століть вони залишаються символом величі та краси. 

Дрібноквіткові троянди – відносно новий вид троянд, виведений у 20-му столітті, але його уже встигли полюбити усі квітникарі. Це неймовірно красиві, низькорослі та оригінальні сорти троянд, які прикрасять будь-яку садову ділянку. Такі троянди додадуть вашому саду вишуканості і витонченості. Свою досить цікаву назву вони отримали від англійського слова “спрей”, що в перекладі означає “розпорошення”. Ці унікальні троянди вирізняються з-поміж усіх інших невисокими, компактними кущами з дуже дрібними та неймовірно ніжними чашоподібними квітками. Квітки дрібні зібрані у великі суцвіття. Дрібноквіткові троянди користуються великою популярністю серед квітникарів через високі декоративні якості та тривалий термін цвітіння. Троянди володіють приємним ненав’язливим ароматом та практично не мають шипів на стеблах. Кущові троянди невибагливі у догляді, тому їх виростити зможуть навіть квітникарі-початківці. 

Дрібноквіткові троянди – не просто унікальні у своєму роді, тому що коли на стеблах інших троянд розквітає тільки одна квіточка, то дрібноквіткові троянди радують вас відразу десятками квіточок одночасно. Висаджувати ці кущики ми рекомендуємо на освітлених місцях або у легкій напівтіні. Аристократичність дрібноквіткових троянд дозволяє використовувати їх для створення різноманітних квіткових композицій. Дрібноквіткові троянди можна вирощувати як у відкритому ґрунті так і в контейнерах на підвіконні.

Переваги дрібноквіткових троянд:

  • невибагливість у догляді;
  • унікальність квітучих кущів;
  • стійкість до хвороб;
  • оригінальність та компактність кущів;
  • безліч квіточок на одному стеблі;
  • неповторний аромат;
  • рясне та безперервне цвітіння.

Отже, якщо ви надумали прикрасити свій сад чи балкон квітами, тоді сміло можете замовляти саджанці дрібноквіткових троянд. Наш інтернет-магазин пропонує Вам найкращі сорти цих троянд, вони порадують вас своїм неймовірно фантастичним виглядом та витонченим ароматом.