loading
Biogardis
Вишня Зустріч rectangle
Новинка
119 грн
Вишня Молодіжна rectangle
Вибір покупця
119 грн
Вишня Норд Стар rectangle
Вибір покупця
119 грн
119 грн
Вишня Шпанка rectangle
Вибір покупця
119 грн
rectangle

Як купити саджанці вишні в інтернет-магазині Biogardis?

Жоден садівник в Україні не уявляє свій сад чи присадибну ділянку без вишні. Це дерево росте у кожному дворі, щорічно радує рясним врожаєм та повертає нас у безтурботне дитинство. Зараз, коли селекція в нашій країні дуже розвинена, сортів вишень є безліч. Кожен вид має свої особливі характеристики, високу морозостійкість та не вимагає особливого догляду.

Інтернет-магазин Biogardis надає можливість клієнтам купити найкращі сорти вишень за найнищими цінами. Наші саджанці вишень вирощені в одних з  найкращих розплідників Західної України. Купити саджанці вишні у нас можна гуртом та вроздріб й за найкращими цінами. Сайт постійно оновлюється, тому слідкуйте за новими селекційними сортами вишень. 

Переваги нашого інтернет-магазину:

  • найкращі сорти різноманітних рослин;
  • відправка поштою по всій Україні;
  • найнижчі ціни, знижки та цікаві акції;
  • 100% гарантія якості на весь товар.

Найкращі сорти вишні

Рекомендуємо віддати перевагу найкращим сортам вишень, які чудово приживаються та неодмінно порадують рясним врожаєм. Дуже легко замовити саджанці вишні на нашому сайті. У каталозі товару, який знаходиться на одній сторінці, можна ознайомитися зі всіма сортами вишень.

Десертна Морозова — літній, морозостійкий сорт, плоди великі, дозрівають у кінці червня на початку липня та мають неймовірний десертний смак.

Зустріч — гібрид вишні та черешні, виведений українськими селекціонерами, плоди дуже великі, до 15 грамів, мають незабутній смак.

Молодіжна — літній, морозостійкий сорт, вельми популярний через високу врожайність та смачні плоди.

Норд Стар — невисока, компактна рослина, американської селекції з темно-червоними плодами.

Чудо-вишня — сама назва говорить про надзвичайні характеристики цього гібридного сорту. Ягоди великі та дуже солодкі без кислинки.

Шпанка — гібридний, морозостійкий сорт, ягоди насиченого темного окрасу, солодкі та ароматні.

Ці відмінні сорти можливо замовити поштою у будь-який куточок України. Вирощені у нашому розпліднику, ці сорти легко приживаються та радують садівників високим врожаєм.

Особливості та догляд

Вишня походить з чорноморського узбережжя. Серед садівників усього світу вишня користується великим попитом. Важко уявити український сад без дерева вишні. Селекціонери постійно працюють над виведенням нових сортів і на сьогодні відомо уже більш як 130 сортів вишень. Щоб вишня добре росла, найбільшої уваги та догляду потребує в перший рік після посадки.

Вишня являє собою високорослий чагарник або дерево. Для посадки саджанців вишні добре підходять легкі, дреновані суглинисті грунти. Особливістю вишні є те, що вона частково самоплідна. Для рясніших урожаїв можна в саду посадити два різних сорти вишень, що достигають в один час. Висаджують вишню весною, це дасть дереву достатньо часу для того, щоб вкорінитись та піти в ріст. Посадку проводять після весняних заморозків, коли земля достатньо прогріється, а бруньки ще не почали розпускатись, тобто десь в другій половині квітня. Ґрунт для посадки готують з осені. Вишня полюбляє добре освітлені місця. Якщо на ділянці кислий грунт, то провапнуйте його за кілька тижнів перед посадкою саджанця. Висаджуючи кілька дерев водночас дотримуйтесь відстані 2 м одне від одного. Саджаючи вишню слідкуйте, щоб її коріння було прямим.

Протягом двох-трьох років після посадки не потрібно вносити мінеральних та органічних добрив. Тому весь догляд зводиться до періодичного розпушування ґрунту, рясного поливу та видалення бур'янів. Щороку весною проводять профілактичну обрізку вишні, видаляючи кореневу парость та сухі гілки. Влітку настає пора збирати урожаї вишень. Ранні сорти достигають вже з середини червня, середньостиглі — в кінці липня, а пізні — з серпня до середини вересня. Збирають урожай у міру достигання ягід.

Першу обрізку вишні здійснюють ранньою весною, десь в березні, до того як почнуть розпускатись бруньки. Іноді її ще можна обрізати влітку, після збору урожаю. Осінню обрізку потрібно робити після закінчення вегетаційного періоду.

Корисні властивості

Вишні неймовірно красиві та смачні ягоди, їх також широко використовують у народній медицині. Ці фрукти відносять до низькокалорійних, оскільки на 100 г свіжих ягід припадає тільки 55 кКа. Ягоди мають вітаміни А, С, Е, РР, групи В, пектини, мінерали, органічні кислоти, натуральний цукор, дубильні, азотисті речовини, ферменти. З гілок готують відвари та чаї, які застосовують при хронічних коліках, жовтяниці, діареї, для зняття запалення та при запальних хворобах кишечника. З молодих листочків роблять відвари та настойки, які використовують при хворобах печінки, гепатиту та жовчокам'яній хворобі, а також при рясних кровотечах.

Неймовірними лікувальними характеристиками володіє м'якоть ягід. Їх рекомендують вживати у свіжому, сушеному або замороженому вигляді. Вони сприяють підвищенню гемоглобіну, зміцненню судин та капілярів, зниження високого тиску. Для профілактики серцево-судинних захворювань слід випивати зранку 200 г вишневого соку. Неймовірно корисна ця ягода вагітним жінкам, особливо у перші місяці, тому що вона містить велику кількість фолієвої кислоти.

Вас зацікавила вишня?

Вам потрібна додаткова інформація чи консультація?

Наші працівники готові надати відповіді на ваші питання, що до вибору та догляду за саджанцями вишні.

Наші контакти:

+38 097-775-37-17

+38 093-775-37-17

+38 099-945-77-15

Електронна пошта

biogardis@gmail.com