loading
Biogardis
rectangle

Нам завжди приємно отримувати у подарунок троянди, а садівники полюбляють їх вирощувати у своїх садах і насолоджуватись їх цвітінням протягом літа. Троянда як справжня королева саду серед усіх декоративних квітів завжди приваблює своїм запахом і вишуканим виглядом. 

Бордюрні троянди – група повторноквітучих троянд, які потребують мінімального догляду. Головною їх особливістю буде можливість вирощувати такі троянди не лише у відкритому ґрунті, а й у контейнерах чи вазонах на підвіконні. Саджанці бордюрних троянд користуються великою популярністю серед садівників. Вони легко і швидко приживаються і уже в перший рік радують своїм незвичайним цвітом.

Мініатюрні і тендітні бордюрні троянди, назва яких говорить сама за себе: найкраще вони виглядатимуть у посадках вздовж бордюрів, тротуарів та під’їзних доріжок. Ніжні і витончені кущі з темно-зеленим листям, вкриті дрібними різнокольоровими квітками, які не залишать нікого байдужим. Квітки бордюрних троянд здивують вас різноманітним забарвленням пелюсток. В залежності від сорту можуть поєднувати декілька відтінків. Троянди виглядають вишукано як в одиночних посадках так і в тандемі з іншими декоративними рослинами. 

Посадку саджанців бордюрних троянд можна проводити як весною так і восени. Ділянку обирають з великою кількістю сонячного проміння. Ці троянди не будуть рости в місцях з близьким заляганням ґрунтових вод і на заболочених ділянках. Ділянку для посадки саджанців троянд готують завчасно, посадкову яму копають розміром 40*40*40 см. Саджанець у яму поміщають так, щоб місце прищепи було на рівні з землею або трошки припідняте на поверхнею. Кілька саджанців висаджують на відстані не менше ніж 30 см один від одного, а між рядами – від 90 см.

Компактні та розлогі кущі практично не потребують обрізки. Вам потрібно лише видаляти відцвілі суцвіття та пошкоджені пагони після зимівлі. За допомогою кількох саджанців бордюрних троянд можна створити невеликий, красивий і квітучий живопліт.

Саджанці бордюрних троянд можна придбати у нашому інтернет-магазині гуртом та вроздріб за вигідною ціною. У нас ви знайдете троянди на будь-який смак.