висота

89 грн
Аронія Неро rectangle
Вибір покупця
89 грн
rectangle

Аронія чорноплідна або чорна горобина — розкидистий чагарник, родини Розоцвітних. Батьківщиною горобини вважається Північна Америка, звідки вона і поширилась по світу. Чорна горобина відома лікарськими властивостями своїх ягід. Плоди — це кисло-солодкі ягоди чорного кольору.

Аронія має декоративний вигляд весною, під час цвітіння, що триває приблизно два тижні. Маленькі блідо-рожеві, майже білі квітки складаються в красиві суцвіття. Не втрачає декоративних якостей чагарник і восени, коли листя набуває червоного кольору з великою кількістю темних ягід, які тримаються на гіллі аж до початку морозів. Молоді пагони червоно-бурого забарвлення, які згодом стають темно-сірі. Цвіте аронія в кінці травня — на початку червня рясним білим квітом. Завдяки пізньому цвітінню, аронія не вражається весняними заморозками.

Аронія невимоглива до типу ґрунту. Перевагами буде витривалість і морозостійкість рослини. Молоді саджанці висаджують на добре освітлених ділянках. Перевагою у вирощуванні аронії буде, те що вона потребує мінімального догляду. Широко використовується аронія і у ландшафтному дизайні для створення живоплотів або обрамлення садових доріжок.

Висаджувати чорну горобину краще восени, на відстані приблизно 2 м, щоб кущам було комфортно і вони не заважали один одному. Посадкові ями готують розміром 60*60 см і глибиною 40-60 см. Після посадки рослину потрібно рясно полити.