loading
Biogardis
Абрикос Медовий rectangle
Вибір покупця
139 грн
Абрикос Харогем rectangle
Новинка
139 грн
rectangle

Як зробити замовлення на саджанці абрикоса в інтернет-магазині Biogardis?

Купити саджанці абрикоса можна дуже легко. За допомогою кількох кліків на сайті можете дізнатись усю інформацію та зробити замовлення або зателефонувавши за номерами вказаними на сайті і наші менеджери допоможуть з оформленням замовлення.

В нас можна замовити і придбати саджанці абрикоса гуртом і вроздріб за спеціальними цінами. Детальніше про гуртові ціни дізнайтесь на сторінці «Гуртовим покупцям». Ми доставляємо саджанці абрикосів по всій Україні поштою протягом 3-5 днів, залежно від населеного пункту. Замовляйте саджанці абрикоса поштою у нашому інтернет-магазині Biogardis.

Щороку ми додаємо нові сорти абрикосів до каталогу товарів різних термінів достигання, щоб кожен клієнт знайшов, що шукає. 

Купити саджанці абрикоса гуртом і в роздріб в Україні

Причин для створення власного абрикосового саду може бути безліч. Попри вимогливість у вирощуванні, ця культура легко приживається на теренах України. Перевагою також буде висока урожайність та надзвичайний смак жовто-оранжевих плодів. 

З характеристиками усіх сортів абрикоса можна ознайомитись в каталозі товару. Для зручності вибору наш каталог всіх видів і різновидів розміщено на одній сторінці. Наші саджанці вирощені у кращих розплідниках Західної України.

Абрикос: опис та посадка

Абрикос — плодове дерево, відноситься до роду Сливових сімейства Розанових. Побутує думка, що батьківщиною абрикосів є Китай. Часто зустрічаються ще такі назви як: урюк, курага або жовтосливник. Це красиве дерево з корисними, смачними плодами стане окрасою будь-якого саду. Оскільки абрикос — рослина теплолюбива, то і ділянка має бути світлою, захищеною від вітрів. Висаджувати саджанці абрикосів в Україні починають до початку вегетаційного періоду в кінці квітня, коли грунт уже добре прогрівся.

Для початку правильно підбирають ґрунт і місце для посадки саджанців абрикоса. Найкраще підходить добре вологий і дренований, суглинистий ґрунт. Абрикоси не люблять кислих грунтів, тому такий грунт перед посадкою потрібно буде вапнувати. Також зверніть увагу на розташування ґрунтових вод, вони мають знаходитись не ближче ніж 2,5 м від поверхні.

Догляд за цими деревами зводиться до вчасного внесення добрив, рясного поливу та регулярної обрізки крони. Підгодівля саджанців абрикосів проводиться щороку, починаючи з другого року, мінеральними добривами восени або навесні. Органічні добрива вносять не частіше ніж кожні 3-5 років. Абрикосові дерева люблять вологу, поливати їх слід часто, але не рясно, найкраще поливати в вечері або зранку.

Обрізку дерева проводять весною і восени, тоді ж формують крону, створюють хороше освітлення і регулюють урожайність. Весною обрізають сухі, пошкоджені гілки, а також гілки, що ростуть вертикально — вони не плодоносять. Першу обрізку здійснюють на другий рік.

Кращі сорти за кращими цінами

В нашому каталозі продукції представлені різноманітні сорти:

Ананасний – ранній сорт, невимогливий, достигає з середини липня, вирізняється стійкість до захворювань.

Біг Ред – сорт середніх термінів дозрівання, відрізняється високою морозостійкістю та великими плодами вагою від 100 г з червоним рум’янцем з сонячної сторони.

Кіото – промисловий, високоурожайний сорт, плоди використовують для виготовлення джемів, соків та ін. Новинка в цьому сезоні.

Медовий – швидкоплідний, плодоносити починає на третій рік, характеризується високою урожайністю та надзвичайно солодкими плодами.

Харогем – самоплідний, високоврожайний сорт, легко пристосовується до умов вирощування. Особливістю є можливість транспортувати плоди на велику відстань.

Чорний – незвичайний, рідкісний сорт для наших широт, самозапильний. Гібрид аличі та абрикоса, плоди темно-фіолетового забарвлення.

Вас зацікавив абрикос?

Вам потрібна додаткова інформація чи консультація?

Ми готові відповісти на ваші запитання і надати безкоштовну консультацію по вибору і догляду за саджанцями абрикоса.

Наші контакти: 

+38 097-775-37-17

+38 093-775-37-17

+38 099-945-77-15

Електронна пошта

biogardis@gmail.com