Абрикос Медовий rectangle
Вибір покупця
139 грн
139 грн
Абрикос Біг Ред rectangle
Вибір покупця
139 грн
139 грн
Абрикос Харогем rectangle
Новинка
139 грн
rectangle

Абрикос — дерево, що відноситься до роду Сливових сімейства Розанових. Часто зустрічаються ще такі назви як: урюк, курага або жовтосливник. В різний час абрикос називали “вірменське яблуко” і “вірменська слива”. Абрикос — красиве і корисне дерево, яке буде окрасою будь-якого саду. Виростити великий, соковитий і ароматний абрикос у своєму саду доволі просто. Це плодове дерево невимогливе до умов росту, надлишкової вологи, теплолюбиве та морозостійке.

Для початку правильно потрібно підібрати грунт і місце для посадки саджанців абрикоса. Найкраще підходить абрикосам добре вологий і дренований, суглинистий ґрунт. Абрикоси не люблять кислих грунтів, тому такий грунт перед посадкою потрібно буде вапнувати. Абрикоси не люблять близького розташування ґрунтових вод, вони мають знаходитись не ближче ніж 2,5 м від нього.

Оскільки абрикос — рослина теплолюбива, то і місце для посадки має бути світлим, захищеним від вітрів. Висаджувати абрикоси починають до початку вегетаційного періоду в кінці квітня, коли ґрунт уже добре прогрівся.

Догляд за деревом абрикоса зводиться до вчасного внесення добрив, рясного поливу та обрізування крони. Підгодівля саджанців абрикосів проводиться щороку, починаючи з другого року, мінеральними добривами восени або навесні. Органічні добрива вносять не частіше ніж кожні 3-5 років. Абрикоси люблять вологу, поливати їх слід часто, але не рясно, найкраще поливати ввечері або зранку.

Обрізка дерева проводиться весною і восени, тоді ж формується крона, створюється хороше освітлення і регулюється урожайність. Весною обрізають сухі, пошкоджені гілки, а також гілки, що ростуть вертикально — вони не плодоносять. Першу обрізку абрикосів здійснюють на другий рік після посадки в ґрунт.