Абрикос Ананасний rectangle
Новинка
139 грн
Абрикос Чорний rectangle
Новинка
139 грн
Абрикос Біг Ред rectangle
Вибір покупця
139 грн
139 грн
Абрикос Медовий rectangle
Вибір покупця
139 грн
rectangle

Абрикос — дерево, що відноситься до роду Сливових сімейства Розанових. Часто зустрічаються ще такі назви як: урюк, курага або жовтосливник. В різний час абрикос називали “вірменське яблуко” і “вірменська слива”. Абрикос — красиве і корисне дерево, яке буде окрасою будь-якого саду. Виростити великий, соковитий і ароматний абрикос у своєму саду доволі просто. Це плодове дерево невимогливе до умов росту, надлишкової вологи, теплолюбиве та морозостійке.

Для початку правильно потрібно підібрати грунт і місце для посадки саджанців абрикоса. Найкраще підходить абрикосам добре вологий і дренований, суглинистий ґрунт. Абрикоси не люблять кислих грунтів, тому такий грунт перед посадкою потрібно буде вапнувати. Абрикоси не люблять близького розташування ґрунтових вод, вони мають знаходитись не ближче ніж 2,5 м від нього.

Оскільки абрикос — рослина теплолюбива, то і місце для посадки має бути світлим, захищеним від вітрів. Висаджувати абрикоси починають до початку вегетаційного періоду в кінці квітня, коли ґрунт уже добре прогрівся.

Догляд за деревом абрикоса зводиться до вчасного внесення добрив, рясного поливу та обрізування крони. Підгодівля саджанців абрикосів проводиться щороку, починаючи з другого року, мінеральними добривами восени або навесні. Органічні добрива вносять не частіше ніж кожні 3-5 років. Абрикоси люблять вологу, поливати їх слід часто, але не рясно, найкраще поливати ввечері або зранку.

Обрізка дерева проводиться весною і восени, тоді ж формується крона, створюється хороше освітлення і регулюється урожайність. Весною обрізають сухі, пошкоджені гілки, а також гілки, що ростуть вертикально — вони не плодоносять. Першу обрізку абрикосів здійснюють на другий рік після посадки в ґрунт.