loading
Biogardis
Абрикос Ананасний rectangle
Вибір покупця
139 грн
Абрикос Біг Ред rectangle
Вибір покупця
139 грн
Абрикос Кіото rectangle
Новинка
139 грн
Абрикос Медовий rectangle
Вибір покупця
139 грн
Абрикос Харогем rectangle
Новинка
139 грн
139 грн
rectangle

Як зробити замовлення на саджанці абрикоса в інтернет-магазині Biogardis?

Купити саджанці абрикоса можна дуже легко. За допомогою кількох кліків на сайті можете дізнатись усю інформацію та зробити замовлення або зателефонувавши за номерами вказаними на сайті і наші менеджери допоможуть з оформленням замовлення.

В нас можна замовити і придбати саджанці абрикоса гуртом і вроздріб за спеціальними цінами. Детальніше про гуртові ціни дізнайтесь на сторінці «Гуртовим покупцям». Ми доставляємо саджанці абрикосів по всій Україні поштою протягом 3-5 днів, залежно від населеного пункту. Замовляйте саджанці абрикоса поштою у нашому інтернет-магазині Biogardis.

Щороку ми додаємо нові сорти абрикосів до каталогу товарів різних термінів достигання, щоб кожен клієнт знайшов, що шукає. 

Купити саджанці абрикоса гуртом і в роздріб в Україні

Причин для створення власного абрикосового саду може бути безліч. Попри вимогливість у вирощуванні, ця культура легко приживається на теренах України. Перевагою також буде висока урожайність та надзвичайний смак жовто-оранжевих плодів. 

З характеристиками усіх сортів абрикоса можна ознайомитись в каталозі товару. Для зручності вибору наш каталог всіх видів і різновидів розміщено на одній сторінці. Наші саджанці вирощені у кращих розплідниках Західної України.

Абрикос: опис та посадка

Абрикос — плодове дерево, відноситься до роду Сливових сімейства Розанових. Побутує думка, що батьківщиною абрикосів є Китай. Часто зустрічаються ще такі назви як: урюк, курага або жовтосливник. Це красиве дерево з корисними, смачними плодами стане окрасою будь-якого саду. Оскільки абрикос — рослина теплолюбива, то і ділянка має бути світлою, захищеною від вітрів. Висаджувати саджанці абрикосів в Україні починають до початку вегетаційного періоду в кінці квітня, коли грунт уже добре прогрівся.

Для початку правильно підбирають ґрунт і місце для посадки саджанців абрикоса. Найкраще підходить добре вологий і дренований, суглинистий ґрунт. Абрикоси не люблять кислих грунтів, тому такий грунт перед посадкою потрібно буде вапнувати. Також зверніть увагу на розташування ґрунтових вод, вони мають знаходитись не ближче ніж 2,5 м від поверхні.

Догляд за цими деревами зводиться до вчасного внесення добрив, рясного поливу та регулярної обрізки крони. Підгодівля саджанців абрикосів проводиться щороку, починаючи з другого року, мінеральними добривами восени або навесні. Органічні добрива вносять не частіше ніж кожні 3-5 років. Абрикосові дерева люблять вологу, поливати їх слід часто, але не рясно, найкраще поливати в вечері або зранку.

Обрізку дерева проводять весною і восени, тоді ж формують крону, створюють хороше освітлення і регулюють урожайність. Весною обрізають сухі, пошкоджені гілки, а також гілки, що ростуть вертикально — вони не плодоносять. Першу обрізку здійснюють на другий рік.

Кращі сорти за кращими цінами

В нашому каталозі продукції представлені різноманітні сорти:

Ананасний – ранній сорт, невимогливий, достигає з середини липня, вирізняється стійкість до захворювань.

Біг Ред – сорт середніх термінів дозрівання, відрізняється високою морозостійкістю та великими плодами вагою від 100 г з червоним рум’янцем з сонячної сторони.

Кіото – промисловий, високоурожайний сорт, плоди використовують для виготовлення джемів, соків та ін. Новинка в цьому сезоні.

Медовий – швидкоплідний, плодоносити починає на третій рік, характеризується високою урожайністю та надзвичайно солодкими плодами.

Харогем – самоплідний, високоврожайний сорт, легко пристосовується до умов вирощування. Особливістю є можливість транспортувати плоди на велику відстань.

Чорний – незвичайний, рідкісний сорт для наших широт, самозапильний. Гібрид аличі та абрикоса, плоди темно-фіолетового забарвлення.

Вас зацікавив абрикос?

Вам потрібна додаткова інформація чи консультація?

Ми готові відповісти на ваші запитання і надати безкоштовну консультацію по вибору і догляду за саджанцями абрикоса.

Наші контакти: 

+38 097-775-37-17

+38 093-775-37-17

+38 099-945-77-15

Електронна пошта

biogardis@gmail.com