loading
Biogardis
Яблуня Айдаред rectangle
Вибір покупця
99 грн
99 грн
Яблуня Білий налив rectangle
Вибір покупця
99 грн
Яблуня Гала rectangle
Вибір покупця
99 грн
99 грн
Яблуня Глостер rectangle
Вибір покупця
99 грн
Яблуня Голден Делішес rectangle
Вибір покупця
99 грн
Яблуня Джонатан rectangle
Новинка
99 грн
99 грн
Яблуня Ерлі Женева rectangle
Новинка
99 грн
Яблуня Кортланд rectangle
Вибір покупця
99 грн
rectangle

Як зробити замовлення у інтернет-магазині?

Замовити саджанці яблуні у нашому інтернет-магазині можна декількома способами: оформити замовлення безпосередньо на сайті, залишити номер телефону у формі «зворотній зв’язок» чи зателефонувавши за номерами телефонів, вказаними на сайті. Наші менеджери дадуть відповіді на усі ваші запитання і допоможуть з вибором кращого сорту. 

Щоб вам було краще обирати весь каталог видів і різновидів розміщено на одній сторінці. Ми впевнені у якості всіх сортів яблунь, оскільки вирощуємо їх у найкращих розплідниках Західної України з дотриманням усіх технологій. Кожен саджанець захищений від шкідників, але завжди проводьте профілактичні заходи, це допоможе підтримувати здоровий стан саду. 

Переваги покупок у Biogardis

Лише у Biogardis придбайте саджанці яблунь за доступними цінами в Україні. Ми пропонуємо купити саджанці гуртом і в роздріб за спеціальними цінами. У розділі «Акції» та «Гуртовим покупцям» (тут вставляємо посилання) є актуальна інформація стосовно покупок. 

Пропонуємо ознайомитись з повним асортиментом і характеристиками нашого товару у «Каталозі товару» (також вставляємо посилання) і обрати для свого саду найкращі сорти за кращими цінами. Зовсім неважливо купуєте саджанці в роздріб чи замовляєте гуртом, всі рослини добре упаковуються і закріпляються у коробках. Не зволікайте! Замовляйте саджанці яблунь поштою з доставкою по Україні. І гарантуємо, що отримаєте здорові, якісні культури. Працюємо з усіма поштовими сервісами і доставимо ваш пакунок у найкоротші терміни, щоб ви могли чим швидше висадити рослини і в майбутньому насолоджуватись рясними і смачними урожаями.

Кожного сезону ми працюємо над тим, щоб доповнити наш каталог новими сортами різних термінів достигання.

Саджанці яблунь. Селекційні саджанці за доступними цінами

Ви, мабуть, помічали відмінності між яблунями у приватному саду і плантаціями промислових плодових дерев. На подвір'ї росте переважно два або три розлогих дерева. А у приватних — всі невисокі, компактні і однієї форми. Безперечно, яблуня – фаворит серед плодових культур у наших садах. Різноманітні сорти дозволяють кожному знайти щось для себе: солодкі чи кислі, великі та малі, жовті, червоні чи зелені, тверді чи м’які плоди. А період дозрівання розтягується з липня аж до жовтня.

Яблуневі дерева можуть мати форму дерева або високих чагарників. На сьогодні відомо більше 50-ти сортів. Завдяки сильно розвиненій кореневій системі, яка розташовується на глибині до 1 м, зрідка коріння сягає до 2,5 м, плодові культури швидко приживаються. А гілки поділяються на родючі, де з часом зав'язуються плоди, і ростові.

Смак, колір, форма і розмір плодів яблук різні. Плодоносять також по-різному, всі ці чинники залежать від сорту яблуні: пізні, зимові, середньопізні чи середньоранні. З усіх найпізніше плодоносить улюблена багатьма садівниками Антонівка.

Посадка 

Саджанці яблунь слід садити весною, ще до розпуску пуп'янків або восени за кілька місяців до початку морозів, щоб деревце змогло укорінитись і добре перезимувало. Вважається, що при висаджуванні культур восени, вони краще приживаються. До посадки слід готуватись завчасно. Якщо будете садити восени, то місце підготуйте за місяць. Глибина посадкової ями повинна бути не глибше 80 см і діаметром 1 м, стінки мають бути напівкруглими зі стрімкими краями.

Посадкова суміш повинна складатись з родючих ґрунтів, органічних і мінеральних добрив. Ґрунт потрібно змішати з добривами і заповнити яму на третину. Добрива також можна внести при попередній підготовці ділянки для висадки.

Не рекомендуємо додавати свіжий перегній, адже це може зашкодити розвитку коріння. Також не використовуйте азотні добрива, це сповільнить ріст.

Обрізка

Молодим яблуневим насадженням потрібен постійний, ретельний догляд. Одним з головних обов'язків буде формування крони майбутнього дерева. Потребу в обрізці гілок яблуня має завжди. Для старих дерев ця процедура дуже важлива, це допоможе значно омолодити дерево і отримувати високі урожаї.

Для наших широт оптимальною буде — ярусно-розряджена обрізка. Вона вважається найпопулярнішою і найлегшою. Суть в тому, щоб залишити центральний стовбур, а з гілок формувати яруси. У дорослого дерева таких ярусів 6-8.

Найчастіше обрізку і формування крони проводять навесні — з березня по квітень, до початку вегетативного періоду. За літо появляється багато нових пагонів, але влітку категорично не можна проводити обрізку. В цей час дерево активно росте і в листі накопичуються корисні речовини. Видалення пагонів з листям знизить майбутній урожай.

Восени можна провести ще одну обрізку пагонів, що ніяк не вплине на урожай наступного року. При чому видаливши сухі та хворі гілки, ви краще підготуєте дерево до зимівлі.

Сорти яблунь поділяються на такі групи:

Зимовий: Айдаред, Аріва, Галамаст;

Літній: Білий налив, Ерлі Женева;

Осінній: Глостер, Джонатан, Луіза. (вставляємо посилання на карточки товарів)

Вам потрібна додаткова інформація або консультація? Наші менеджери готові відповісти на питання і надати безкоштовну консультацію по вибору і догляду за саджанцями яблунь.

Наші контакти:

+38 097-775-37-17

+38 093-775-37-17

+38 099-945-77-15

Електронна пошта

biogardis@gmail.com