Виноград без кісточки

rectangle

Таку ягоду, як виноград, пробувала кожна людина у своєму житті. Це неймовірно соковиті, ароматні, корисні та лікувальні ягідки. Їх широко використовують в кулінарії, виноробстві, медицині, косметології, дієтології. Тому не дивно, що сортів винограду існує понад 600, а селекціонери надалі виводять нові види цієї культури.
Безкісточковий виноград користується дуже великою популярністю. Ці сорти відносять до найбільш врожайних та морозостійких. Неймовірно приємно розкусити ніжно-солодку та соковиту ягоду й не відчути дрібних кісточок. Саме безкісточкові сорти часто використовують для запилення інших сортів для отримання нових гібридів. Ягодам будь-якого безкісточкового виду винограду притаманне бездоганне поєднання природної кислоти та цукру, володіють насиченим солодким смаком, неповторним ароматом та тонкою шкіркою. Вони чудово підходять для вживання у свіжому вигляді, приготування родзинок та для створення витончених вин й коньяків.
Всі частини саджанців винограду володіють корисними властивостями, не тільки ягідки, але й листя та деревина.
В кулінарії виноград використовують для виготовлення соків, джемів, варення. Часто використовують у приготуванні десертів, легких закусок, елітних сирів.
Для виготовлення вина з винограду — ягідки є головною складовою цього процесу. Винороби використовують близько сотні різноманітних сортів для цього напою, переважно це європейські види.
Ягоди винограду багаті на клітковину, вітаміни B та P, пектин, бета-каротин, калій, йод, залізо, тощо. Також містять велику кількість корисних кислот такі як: яблучна, лимонна, винна, бурштинова. Отож, не дивно, що ці плоди лікують багато хвороб:
• загострення астми;
• захворювання нирок та печінки;
• різні проблеми шлунка;
• простуду та інфекцію;
• серцево-судинну систему;
• покращує пам'ять.Неймовірно корисний для вагітних жінок, оскільки, ви вже переконалися у цілющих властивостях цього фрукту.
Як зробити родзинки вдома?
Якщо ви вирощуєте виноград, то ми рекомендуємо зробити родзинки самостійно, в домашніх умовах. Тому що виробники цього продукту часто використовують діоксид сірки, для того, щоб ягоди швидше підсохли або покривають їх великою кількістю масла для блиску. Приготувати ізюм в домашніх умовах дуже легко, він буде більш матового відтінку, але натуральний. Для цього процесу найкраще підійде безкісточкові сорти Кишмиш, через те що у ньому немає насінин (кісточок). Можна використовувати виноград з кісточками, родзинки також будуть смачні.
Способи приготування:
• На відкритій сонячній місцевості. Розкладаєте тонким шаром ягідки на папір та протягом місяця висушуєте на сонечку. Цей спосіб ідеальний при умові, якщо довго зберігається суха та сонячна погода. Такий метод сушки надасть вашим родзинкам матового відтінку з восковим нальотом.
• Сушимо в духовці. Тут потрібно розкласти виноград на деко та включити духовку на 85 °С. Важливо у цьому процесі залишити невеличку шпаринку, щоб виходила волога. Коли ягоди стануть напівсухими, обов'язково знизьте температуру до 70 °С. Цей процес займе всього 30 годин вашого часу.
• Електрична сушка. Зараз у будь-якому магазині електротехніки можна придбати електричну сушку. Це найпростіший спосіб приготувати швидко та якісно родзинки, не докладаючи багато часу та зусиль. https://www.biogardis.com/cat-vynograd